Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit reagálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Csinos nők vagytok, hazavisz titeket egy férfi kollégátok, szivesen szexelnétek vele, ezért felhívjátok a lakásotokba, nem mondod ki, hogy szexelni, de sejthető, ő pedig illedelmesen visszautasít.

Neked sem és neki sincs párja, a férfi nem meleg.

Vagy akár más szituációban ugyanez a helyzet alakulna ki...

Mit gondolnátok, mit éreznétek, hogy visszautasítottak?


2022. nov. 24. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint van a környéken csinosabb nő is nálad:)
2022. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy az esete, nem mer bepróbálkozni, nem akar bepróbálkozni, mert nem veszi ajánlatnak, mégis van vkije csak nem tudsz róla. Vmelyik opció
2022. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak szimplán úriember és nem akar első randi után egyből megdugni... Már ez is baj..?
2022. nov. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Hány évesek vagytok?
2022. nov. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy tapasztalatlan felkészületlen egy ilyen hirtelen helyzetre. És ahogy a nők, ötből négyszer visszautasítanának egy hasonló szituációt, lehet hogy a férfiak sem készek erre bármikor. Lehet hogy ez neki tul gyors túl hamar volt.
2022. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondolnék bele különösebb dolgot. Nem kattognék rajta sokat. Ha nem akkor nem, ennyi. Egy pasi is mondhat nemet.
2022. nov. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, mert nem szoktam csakúgy összefeküdni emberekkel.

De ha beleképzelem magam a szituációba akkor sem gondolnék bele többet,minthogy mégsem jövök be neki, ez van.

2022. nov. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy a pasik szinte bárkit elkapnának és folyton a szexert könyörögnek, nyilvan nem jössz be neki vagy betegsége van… más megoldás nincs
2022. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már korábban tudnám azt h tenyleg csqk hazavisz, el se jutnék addig h felhivjak bárkit.

Meg nem is aláznám le így magam, mégha nyitott is lenne a pasi erre, akkor pláne nem hívnám fel.

Tegyen a férfi ha szex akar, nem én.


Utolag ha mégis így beégetném magam mint te(ami soha nincs nem is lesz), megondanám neki hogy nagyott nőtt a szememben azzal hogy nem mászkál fel nőkhöz d.gni, hogy van tartása.

2022. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

"Tekintve hogy a pasik szinte bárkit elkapnának és folyton a szexert könyörögnek, nyilvan nem jössz be neki vagy betegsége van… más megoldás nincs"


Baromság. Én például nem szoktam kolléganőt megdugni, mert a munkahelyemen több bonyodalmam lenne belőle, mint amit szeretnék. Évek óta hajtok egy vezetői kinevezésre (nemrég meg is kaptam), nem kell, hogy ilyenbe belerondítson valami kívánós csaj, akár a pletykával, akár azzal, hogy utólag úgy gondolja, hogy kérhet valamit, mert szexeltünk.


Van elég hal a vízben, nem kell a munkahelyit kifogni, főleg, hogy a csajok 99%-ban képtelenek tartani a szájukat, így aztán a fél cég megtudja gyorsan (nyilván csak 2 legjobb barátnőnek meséli el, senki másnak, aztán valahogy egy idő után mégis mindenki ezen csámcsog)

2022. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!