Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázó a páromnak ha megkére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó a páromnak ha megkérem hogy nézzen meg egy oktatóvideót?

Figyelt kérdés

A spriccelős orgazmusos ujjazás helyes technikájáról szól. Én már kipróbáltam magamon, és ugyan a squirt nem sikerült, de sokkal jobb, másabb érzést adott, mintha huszon x éves koromra felvillant volna a fejemben a lámpa hogy "AHAAA HÁT EZT ÍGY KELL O.O"

De a párom mintha nem lelkesedne. Tudunk és szoktunk is kommunikálni az igényeinkről, elmeséltem hogy így milyen jó érzés volt, és hogy ez egy fantasztikus videó, és nézze meg minden pillanatát, beletekerés nélkül, mert jó lenne ezt együtt felfedezni.

De mindig jön a "nem volt időm" (5 perces a videó), és így nem erőltetem a dolgot. Most én voltam a bunkó és megbántottam? Soha nem volt még olyan hogy egymás kéréseiből ne lett volna legalább egy próbálkozás, szóval ő nem önző és nem sz@r le, persze ez fordítva is igaz.

Nyilván ezt is tervezem vele megbeszélni, de érdekel más véleménye is, hogy szerintetek bunkó voltam?



2022. nov. 22. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Keress új párt, ez egy önző fax
2022. nov. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért lettél volna bunkó?

Esetleg következő szex elején szóba lehetne ezt hozni és bemelegítésképpen kipróbálni a látottakat.

2022. nov. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy bunkó!. Nekem privibe elkuldhtted a videót.
2022. nov. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
es te neztel mar oktatovideot a szopasrol?
2022. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A videót elküldenéd?
2022. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mutatod meg neki akció közben, amit láttál. Sokkal kevésbé érezné kínosnak a helyzetet, mint így, hogy egy oktató filmet akarsz vele megnézetni.
2022. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Lány vagyok, elküldenéd a videót kérlek? Érdekel a téma😊
2022. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Nézzétek meg együtt előjátékként.
2022. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!