Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden kapcsolatom megromlik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatom megromlik mert nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok aszexuális mert gondolok rá, meg onkielegitest is rendszeresen vegzek.


Partnerrel sokkal lassabban megyek el, ha egyáltalán és általában azt akarom, hogy nekik jó legyen legyünk túl rajta aztán engem hagyjanak békén.

Most osszekoltoztem a jelenlegi barátommal, és előtte beszéltünk errol mégis mindig buntudatom van h nekem heti 2 szex bőven elég.(neki oralt adok attól meg akar minden nap)

Másnak volt ilyen gondja? Mit lehet tenni ?


2022. nov. 17. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mért akarsz velük kapcsolatban lenni, összeköltözni?
2022. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt megint az a baj, hogy ahelyett, hogy megpróbálnál velük dolgozni azon, hogy egy kicsit is jobb legyen számodra az élmény, inkább csak megpróbálsz hamar túlesni rajta.


Egyrészről nem egyeznek az igények, másrészt a közhiedelemmel ellentétben a pasik nem csak arra vágynak, hogy beléddugják, lökjenek kettőt, eldurranjanak és hagynak is. Sokaknak az is fontos, hogy te is élvezd.


Így nehéz kapcsolatot építeni.

2022. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell gondnak lennie. Volt hasonló helyzet. Ha gondolod keress privátban és elmondom.
2022. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a szex akkor nem jó semmi. A libidó különbség mindig gondot fog okozni. Ha lassan mész el az még annyira nem gond, csak találni kell egy olyan tapasztalt érett férfit aki kitartó és akarja is hogy élvezd.
2022. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez ffifüggő,én pl jobban szeretem az oràlt ,ha heti 1 szex van,vagy 2 hetente egyszer a többi oràl , teljes mértékben kielégitő.f
2022. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha normális barátod van aki el tudja tartani magát, van pénze, kocsija, munkája, akkor mi szüksége van rád a szexen kívül?


A főzés meg mosás nagyon jó dolog, néha kell a bújás is, de ha szexelni nem lehet veled akkor mehetsz ahova akarsz.

2022. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Keress magadnak impotens vagy aszex férfit.
2022. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Jajah egy impotens f@szi tuti nem fog b@szogatni.
2022. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Neked azt kellene tenned hogy felkeresel egy jó szexuálpszichológust mert megérzésem szerint nagyon erős tudat alatti blokkok gátolják a tudat alattidban hogy élvezd a szexualitást.
2022. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Heti 2 szex az nem kevés, nekem volt csajom akivel havi 1-2 volt csak és le se szopott... Na őt dobtam is.
2022. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!