Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni az új kapcsolatomban (nő vagyok)? Még nincs meg a kellő bizalom vagy a barátom csinálja rosszul?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk csak együtt, eddig 2x próbáltuk, de nem sikerült elmennem, pedig tényleg próbálkozott ujjazással, nyalással és élvezem is, de nem sikerült elélveznem. Nemrég lett vége a 4éves kapcsolatomnak előtte, ott is kellett egy áttörés, amikor nagyon hosszan kellett kényeztetni és utána mindig sikerült, de mostani párom negyed óránál tovább nem nagyon bírja.


Ő csinál valamit rosszul vagy még részemről nincs meg a kellő bizalom az ő irányába? Eddig okés, hogy csak 2x történt, de másodjára már okozott feszültséget bennem, hogy ő elment, én meg nem...


Mit tegyek?



2022. nov. 16. 18:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mekkora. 8-as, ne haragudj, de egy kapcsolatban ennek kölcsönösnek kellene lennie. Az én barátomat is zavarja, de nagyon.
2022. nov. 16. 21:55
 12/20 anonim ***** válasza:
22%
De nagy méret?
2022. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, de ez miért számít?
2022. nov. 16. 22:01
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező, nem számít.

Itt most semmi jeldntősége nincs a méretnek.

Más probléma van, de ezt így nagyon nehéz megmondani.

Talán nincs meg még a kellő érzelem, a kellő lazaság, stb.

Sok nő új partner esetén kicsit szégyelli magát úgy igazából önfeledten elengedni, és így nehéz az orgazmus.

2022. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 manly ***** válasza:
100%
Két hét...mire elég ?
2022. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Aonime ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc ugye ? 2 hete vagytok eggyüt és ez alatt 2 alakommal volt aktus jól ha értem ugye ? Te meg már itt rinyálsz hogy nem tudsz el menni ? Meg érdemelnéd hogy egy hozzá szokást se kapjál komolyan, ráadásul 28 éves is vagy, vicc komolyan, ezt is mintha valami csávó írta volna amúgy
2022. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Nyílván egy megértő pasinál ez nem probléma. Idő kell neked is. Nálam is volt ilyen szeretőm aki nagyon parázott mert otthon is várta egy pasi. Szokatlan volt neki, hogy délelőtt máson lovagol. Engedd el magad és élj meg egy hatalmas orgazmust.
2023. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azóta már sikerült, már teljesen megbízom benne biztos azért :)
2023. jan. 12. 00:58
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez így frankó.

Megbízol benne, és emiatt teljesen eltudod magad engedni.

Mondhatnánk, hogy laza vagy az ágyba, mint Bangó Béla nyakába az aranylánc. 😃😄😁

2023. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%
Szia, bár régebbi a kérdésed de megkérdezhetem, mi volt az áttörés amikor sikerült? Mit csináltatok máskèpp?
2023. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!