Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért nincs szükségük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nincs szükségük a férfiakra?

Figyelt kérdés
lehet csak nekem van kevés értékem a társadalomban, ugyanakkor azt látom, hogy a randioldalakon is masszív férfi többlet van. legalább is női profilnál gyorsan felpörögnek a jobbra húzások, míg férfiaknál pár naponta befut valaki.
2022. nov. 15. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanannyi ferfi van,mint nő a "piacon" csak a palik nagy részt több nőre mennek rá, míg fordítva nem ez a trend.
2022. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#9 Az általánosítás szóban benne van hogy általában. Nem tűnt fel? Az általánosságban soha nem azt jelentette hogy mindenki. Te vagy itt az aki a nőket próbálja angyalnak beállítani, a férfiakat pedig megalázni. (Igaz a többség megalázza saját magát amilyen idióták).
2022. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-nek:

Általánosítás jelentése: Generalizáció: az absztrakcióval (elvonatkoztatás) kiemelt lényeges jegyek összegzése és kiterjesztése a fogalomhoz tartozó tárgyak és jelenségek valamennyi egyedére, egész csoportjára.


Én nem minden nőre írtam, az általában egy nagy többségre utal. Ez pedig igaz. Vannak kivételek, de általában, ahogy előttem is írták, a nők nem hajtanak rá minden pasira, inkább kivárják a megfelelőt. Ettől még nem lesz minden nő angyal (ez lenne az általánosítás), és nem aláztam meg senkit.

"Igaz a többség megalázza saját magát amilyen idióták" - például te most, és nem először, ahogy az értékeléseid sikerét elnézem. Lépjünk tovább.

2022. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 "például te most, és nem először, ahogy az értékeléseid sikerét elnézem. Lépjünk tovább."


Figyelj ami igaz az igaz.



"Vannak kivételek, de általában, ahogy előttem is írták, a nők nem hajtanak rá minden pasira, inkább kivárják a megfelelőt."


Felesleges nekik, mert a férfiak hajtanak rájuk.

2022. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
szerintem a nők első sorban a minőségre mennek és nincs feltétlenül mennyisége követelményük, de lehet tévedek.
2022. nov. 16. 03:02
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 A normális férfiak is ugyanígy gondolkodnak, csak sajnos az idiótákból van több, ezért van a sztereotípia.
2022. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!