Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem akarta engedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akarta engedni az orális szexet, vajon miért?

Figyelt kérdés
Azelőtt mindig hagyta, amikor pedig megjegyeztem, hogy ez fura eléggé kiakadt.

2022. nov. 14. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem sokkal előtted mással feküdt le.
2022. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert annyira megsértetted, hogy nem tud ellazulni kellemetlennek érzi. Amúgy ez tipikus… Nem azért de nem csodálom, hogy kiakadt mert ez sértő. Ő megjegyzi neked milyen undorítóan néznek ki a szőrős golyóid (jobb esetben csak az az) amit neki nyalogatnia kéne, vagy azt hogy fura szagod van, érzi a pisi ízét az első pár percben mert megtörölni luxus a lerázás meg nem olyan? Kétlem. Ezt nehezen fogod helyrehozni, a helyedben próbálnám dicsérni közben.
2022. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

-nem fürdött, nem érzi magát frissnek


-nem szőrtelenített (nem dzsungelre gondolok, de mikor pl nekem egy kis borostás már van és nincs időm lekapni én sem engedem, mert szexnél a pici alig látható borosta az még nem érződik, de orálnál ha olyan a pasi vagy a nő, hogy zavarja tud kellemetlen lenni)


-elkapott valamilyen bakteriális fertőzést és más /kellemetlen szagú odalent


-megvan neki/vagy meg fog jönni


Vagy az utolsó tippem: el kell fogadnod, hogy nem egy szexbaba és bizony előfordulhat, hogy néha - néha neki sincs kedve a dologhoz...

2022. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Valaki bele engedte elotted a spermiumot.. nem nehez kitalalni.
2022. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nos, személy szerint amikor én nem engedem:


- ha nem tusoltam le előtte

- ha a menstruációm előtt vagyok, tehát bármikor megjöhet

- ha nem szőrtelenítettem, így nekem kellemeetlen lenne

- ovuláció környéke van, amikor elég sok a váladékom és az számomra kellemetlen

- ha bakteriális fertőzésem van (egyszer volt ilyen eddig)

- ha épp nincs kedvem. Tudom, nehéz elfogadni, de a nők is érző lények, saját gondolattal és akarattal. Így BÁRMIKOR mondhatnak nemet a szexre különösebb indoklás nélkül.

2022. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb azt fogja megkérdezni valaki, hogy miért tüsszentett a barátnője, és tuti lesz olyan válaszoló, aki szerint megcsalja.
2022. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se a megcsalásra szavaznék. Nálam volt olyan hogy egy ideig hagytam, de mivel nem volt nekem jó nem elégített ki csak felhúzott mindig vele a párom hagytam az egészet a fr*ncba. Utána többé nem engedtem.

Olyan is volt, hogy csak azért csinálta az akkori párom, hogy lesz*pjam vagy lefeküdjek vele. Amikor jól esett volna csak úgy de ezekre nem voltam ráhangolva egyszerűen én sem engedtem.

Nálam is volt fertőzés, természetesen akkor sem engedtem. Csak nem mertem elmondani mert egyből jött volna a gyanakvás illetve az a tipikus faszi hozzáállás amit itt is olvasok, hogy félre mentem. Közben csak a munkahelyemen ültem le pisilni…

Illetve ha kimerült voltam, akár lelkileg akár testileg.

2022. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha barmikor leszp viszonzas nelkul akkor nem lehet gond
2022. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

A sexuális partnereid higiéniáját ne hasonlítsd az enyémhez. Miért nem szagolod meg előtte a farkukat ahelyett hogy itt pofázz. :) Utálom az ilyen megbélyegző rideg mit tudom én mi vagy.

2022. nov. 14. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy ti tudtok szöveget értelmezni? :D A kérdező nem azt kérdezte, hogy milyen okok húzodhatnak a háttérben amögött, hogy a párja már nem engedi az irális szexet. Hanem hogy mi miatt nem engedi az ő kijelentése után, amit a kérdés leírásában ír.

Szerintem megbűntottad ezzel, valószínűleg szorongani kezdett emiatt. Próbálj meg vele leülni és őszintén kommunikálni erről.

2022. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!