Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek ilyenbe, ha nagyon beindítanátok vele a barátotokat? /F

Figyelt kérdés

Egy jó ideje izgat a cuckold, rengeteget fantáziálok róla és nagyon beindít.


Viszont azt nem akarnám, hogy ha lenne barátnőm, hogy a valóságban is meg tegye ezt.


Annyi bőven elég lenne, ha ritkán, max havonta egyszer valahogy játékosan belevinnénk ezt a dolgot fantázia szinten. Például elmondaná a fantáziáit, hogy hogyan képzeli el magát valami pasival aki tetszik neki, miket tenne meg neki, vagy esetleg miközben velem szexel más pasi nevét mondogatja. Ezek csak példák, persze másképp is bele lehetne csempészni, ahogy csak tetszene neki.


És arra vagyok kíváncsi, hogy lányok, ha látnátok hogy ez nagyon beindítja a pasitokat, belemennétek hasonló szerepbe ritkán? Ha tudjátok hogy ő sem gondolja komolyan és nem akarná hogy a valóságban is megcsaljátok.


2022. nov. 14. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Bele.
2022. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
ezt jelenleg is csinaljuk csajommal, bar mi harmasozni is szoktunk neha
2022. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Vegyetek egy dildót és el is tudjátok játszani :)
2022. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Óvodás! Most írsz "1 es kének?
2022. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem!
2022. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nevettséges!
2022. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 nem írtam neki, ezt ő is tudja igazolni. Csak kérdeztem valamit. Aki beszélgetni akar, azzal persze szívesen beszélek. Aki csak válaszolni, annak nem írok. Nem érdekel óvodásnak gondolsz-e vagy sem. Semmilyen inkorrektséget nem írtam a kérdésben, csupán egy talán nem hétköznapi vágyat.
2022. nov. 14. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bele. Miért ne? Csak fantáziálunk, azzal nincs baj.

26N

2022. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!