Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal párok, akik még szülőkk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok, akik még szülőkkel élnek, hogy oldjátok meg az együttlétet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor találtok rá alkalmas időpontot? Nálunk a barátom családja és az enyém is konkrétan mindig otthon van (vagy legalább páran), a falak elég vékonyak, az ajtók alig hangszigeteltek... Nem beszélve a recsegő ágyról, amit szintén hallhatnak. Többen előszeretettel jönnek be a szobába beköszönni vagy valami apróság miatt, igaz kopogás után, de akkoris. Számomra elég kínos, hogy egyszerűen hallják a dolgokat, tudják, hogy mit csinálunk és hogy ránk is nyithatnak. Majd ezek után megyünk le vacsizni, és az az érzés, hogy tudják... Be szoktuk zárni az ajtót, na de nem süthetjük el mindig az "épp átöltözöm" dolgot, ha megpróbálnának bejönni. Éjszaka sem jobb, hiszen a síri csöndben szinte mégjobban kivehetőek a zajok. Sajnos ezek eléggé frusztrálnak, nem is tudom kb elengedni magam. Ti hogy csináljátok?

2022. nov. 14. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, hogy szexelünk. Ahogy ők is. Felnőtt módjára kezeljük. Nem napi 2 órás meneteket tolunk.
2022. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezek nem könnyű dolgok, de mindíg megkell találni a megoldást.

Én azt szoktam csinálni, hogy amikor eldurran a puncim, akkor a fejemhez szorítom a kispárnát, ez nagyon jó "hangtompító."

2022. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést sem értem. Hogy-hogy hogy? A pasik nálunk szoktak aludni, vagy a lányaim a pasiknál, mindenki tudja, hogy nem társasoznak. (Illetve társasoznak is, mert azt nagyon szeretnek, és csak utána csinálják.) Mi szülők nem foglalkozunk vele. Mondjuk az durva, amikor kihallatszik, olyankor bemenekülünk a szobánkba. :)
2023. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor szoktuk csinálni, amikor a szüleink is csinálják a másik szobában.

Így nincs mit egymás szemére hányni.

Anyósom úgy visítozik ha igazán elengedi magát, hogy majdnem röhögő görcsöt kapunk.

2023. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nehogy már egymás elől kelljen rejtőzködni. Az, hogy a szexhez elvonulunk, nem azt jelenti, hogy a családban senki semmi áron nem tudhatja meg, hogy mi szexelünk. A gyerekek tudják, hogy a szüleik szeretik egymást, és gyakran összebújnak; a nagyobbak a technikai részletekkel is tisztában vannak, és tőlünk kérdeznek, ha valamit nem tudnak. (Mi meg tőlünk, ha nem tudjuk követni a tudomány haladását). Volt, hogy "lebuktunk" előttük; tigrisugrással be a takaró alá, és mindenki nevetett egy jót. Van, ahol a gyerekek előtt veszekednek ordenáré módon, meg akármilyen erőszakot megnézhetnek a tévében, szerintem ez a káros, nem az, ha tudomásukra jut, hogy a szüleik szeretik egymást. Ha a szülő nem szégyelli magát amiatt, hogy szereti a párját, akkor a gyereknek sem kell emiatt szégyenkeznie.
2023. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!