Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szerettek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szerettek, ha egy lány hány pasival volt előtte? Sokkal vagy kevéssel?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 21:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%

szerintem a minél kevesebb a későbbi sikeres házasság titka, úgyhogy ehhez tartom magam. arról is hallottam, hogy akit elhanyagoltak és sokkal volt, értékeli ha végre valakivel megállapodhat.

feleséganyag és anyaszag eléggé fontos a számomra.

2022. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

Kb teljesen mind1, nem ezen múlik, úgyis bemondásra megy, nem lehet ellenőrizni.

Szexuális kultúra és nyitottság inkább fontosabb szempontok. Lehet valaki 1-2 partner után is nagyon érett és nagyon szép, kikapós nő létére is tök béna az ágyban (konkrétan ez a jellemzőbb, mert a szép csajoknak ritkán kell megdolgoznia a szexért).

2022. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%
Kalandhoz izgatna, ha sok pasival volt a lány. Beindítana, hogy egy igazi kis ribi, aki még nagyon is éhes a szexre. Ez bizonyos határ alatt kapcsolatban is a tapasztaltabb lányt preferálnám.
2022. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Aonime ***** válasza:
45%
Le írom a férfi igazságot, a feleséged szűz legyen, a szeretőd meg tapasztalt :D
2022. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs jelentősége hogy sokkal volt vagy kevéssel. Nekem az számít hogy hűséges legyen
2022. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
magukat kiélős lányokból aligha lesz hűséges társ :/
2022. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
79%

Én teljesen elvesztem még a szebb lányok után is az érdeklődésemet, amikor kiderül, hogy "kiélte magát" pl egyetem alatt és több mint 10 sráccal volt.


Nincs annál kiábrándítóbb, mint amikor ismeretlen srácokkal ágyba bújt most meg játsza nekem a nehezen kaphatót. Az ilyen lány feleségnek nem való. És sajnos egyre több ilyen lány van.

Pont emiatt hátrány szerintem ha egyetemet végzett egy lány. A többségüket beleviszik a rosszba.


Ideális a 0 partner lenne vagy az 1. Az jó, ha csak 2-3. 4-5 még elfogadható. 6-7 csak akkor fogadom el, ha minden más klappol.

2022. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző, hogy aki "kiélte" magát, az azt hiszi, hogy a kalandok a háta mögött vannak, már nem vágyik többre, és jöhet a mély kötődés valakihez, akit fontosnak tart és szeret.

A dolog buktatója az, hogy a kalandok nem múlnak el nyom nélkül: sajnos nem fog menni a komoly kapcsolat, mivel a kalandokra áll rá az agy örömszerzés és szorongáscsökkentés szempontjából is, és utána valahogy nem megy az áhított elmélyülés és a kötődés, gyengébb pillanatokban azonnal más karjaiban találja magát az ember. Ez kegyetlen rossz érzéseket okoz a dolog viselőjének és annak is, akivel szeretné elmélyíteni a kapcsolatát. A múlt nem múlik el nyom nélkül, még ha sokan ebbe az álomvilágba is ringatják magukat :(

23L

2022. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg még az, hogy valaki azt hiszi fiatalon, hogy neki úgysem kell komoly kapcsolat a jövőben sem, talán nem is képes ilyenekre, ezért nem gondol erre, csak élni akar. Aztán már későn veszi észre, hogy a megfelelő ember pont ott állt mellette (vagy másoknál bejön az életébe valaki fontos esetleg), de ő már elkaszálta a lelki világát a csapzással :( igen, magamról írok sajnos.

23L

2022. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!