Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A második randin illik kiverni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randin illik kiverni a pasinak? Nem tudom ezt igy illik -e mert megkért rá, hogy verjem ki neki.

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 14:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Megtetted? Mesélj!
2022. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%
Meg az elson is ;)
2022. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
12%
Ez a kérdés is jól mutatja milyen szinten van a társadalom. Ezért is utálom annyira az embereket.
2022. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%
Igénytelen egy tróger lehet, elküldeném a fenébe, veresse ki az erdőben a vaddisznóval, mert az ilyen viselkedés ezt indokolná. Nőt ilyen ember nem érdemel.
2022. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt innen egy viszonylag hosszú szexkapcsolatom.

Hasonlóan indult, mint fentebb már írták. Ártatlan beszélgetéssel kezdődött, aztán intimebbé vált, pár hétig.

Ismeretlenül, látatlanban tel.számot cseréltünk, és felhívtam.

Nagyon jót telefonáltunk, megbeszéltünk egy randit másnapra.

A randin kb fél óra után megcsókoltam, annyira vonzott.

Pár óra múlva már egy bérelt lakásban kötöttünk ki. Izgalmas és szenvedélyes volt.

Minden volt, les. Zopott, nya.tam, több póz, és igen, popsit is akarta a végén. Életem eddigi leggyorsabb szexbe torkolló randija volt.

Sajnos hónapok múltán lebuktunk(mindketten házasok), mert kontrollt vesztettem, és nálam találkoztunk bizonyos okok miatt.

Akkor ultimátumot kaptam, azóta jó(?) fiú próbálok lenni🙂


37F

2022. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!