Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért nevetett ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nevetett ki most emiatt a csaj?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel bulizni voltunk haverjaimmal és összeszedtem egy csajt a buliban. Korábban csak örömlányokkal volt dolgom, ő volt az első olyan, akit így buliban szedek fel. Elkezdtünk táncolni meg smároltunk is, majd a buli után felmentünk hozzá. Mire lekerült rólam a ruha már állt a farkam, majd amikor meglátta elkezdett nevetni, hogy mennyire pici.. Aztán végül elment a kedvem az egésztől és otthagytam.. A barátaim már ott voltak a buszmegállóban, majd beadtam nekik egy kamu sztorit, hogy miért hagytam ott ezt a lányt, aztán egyutt mentunk haza a busszal vegul. Most nem ertem, hogy emiatt miert kellett kinevetnie..??

20/F, a lány is velem egyidős volt



2022. nov. 12. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy gyökér paraszt volt, az ilyen annyit is ér.
2022. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtad le! Mekkora amit kinevetett?
2022. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Felesleges volt küldeni üzenetet, hogy még nem mérted le, de itt egy kép, mert meg sem nyitottam a linket!
2022. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Valahogy nem hihető nekem a sztori.
2022. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szép kis szombat esti kamu :)
2022. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hihető sztori szerintem sem, de azért válaszolok. Ha egyszer pici és nem kellesz neki, mit csináljon, feküdjön le veled csak azért is, nehogy megsértődj? 😂
2022. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én erre valami ilyesmit mondanék, hogy "én a helyedben már annak is örülnék, hogy feláll rád" vagy valami hasonlót. Csak az tud megalázni, akinek hagyják.
2022. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez kamu!
2022. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kisfark fetises csak, hagyjatok
2022. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

#8

Nem értünk egyet, szerintem nem fordulnál le az ágyról, mert értelmetlen ez ez a reakció. Gondolom elő akarod adni itt most hogy vagány csaj vagy, mert valamiért fontos neked hogy ezt valahol elhiggyék. Egy ilyen komplexusos komment alapján viszont szerintem elég törékeny lennél belül, ha a valóságban együtt lennénk inkább azt gyanítom hogy elég hamar habzó szájú eltorzult fejű rinyagéppé válnál, miután az ilyen shameléseiddel (amit most ismeretlenül is nagyon elő akarsz adni) pofára esnél

2022. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!