Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mikor hagyják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor hagyják abba végre a siránkozást a kisfarkúak?

Figyelt kérdés
Mitől lesz jobb, ha siránkoznak itt a kicsi péniszük miatt? Attól változni fog valami?

2022. nov. 11. 03:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

10

de ezt honnan veszed? én tehát haverok tapasztalatából + lányokkal / nőkkel való bezsélgetésekből is azt szűrtem le, hogy nem elsődleges szempont egyáltalán. egy szép kidolgozott testalkat viszont annál inkább.-

2022. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom akkor, amikor eljön majd a cyberpunk világ, ahol annyi lesz a dolog megoldása, hogy elmész a sarki techsebészhez és közlöd, hogy doki egy 22/6os enyhén felfelé görbülő pélót vennék.

Az meg fél óra alatt rád is varrja az implantot.

2022. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy marha jó kérdés, és úgy látom a válasz az, hogy kb soha. Sztem a nagyobb probléma nem a farok mérete miatt van, hanem hogy az IQ is kicsi...
2022. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Mégis miéert hagynák abba? Pláne, hogy egyértelműen hátrány, ha valakinek kicsi a farka.
2022. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14

Te nő vagy férfi vagy? :D

2022. nov. 12. 07:43
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

14es vagyok

Férfi. És most mondhatod, hogy én is siránkozok csak. Szerencsére nem kell, a barátnőm imádja a farkam (is), szerencsés vagyok, és nem kicsi. De a csapból is ömlenek a viccek, beszólások, hogy "kicsi a farkad és csak kompenzálsz" meg hasonlók. Illetve nemegyszer volt, hogy néhány ital után csaj haverokkal, nőkkel az a téma jött szóba, hogy bizony nem árt ha rendes méretű szerszámhoz van szerencséjük. Szóval semmi esetre sem szerencsés, ha valakinek nem túl nagy a farka, és el kell fogadni, hogy a férfiak így vannak programozva, hogy a farkunk rendívül fontos számunkra.

2022. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Nem szerencsés, de semmi sem fog változni, ha siránkoznak miatta. Főleg olyanok teszik, akiknek átlag 14-15 cm a farkuk és ez nagyon vicces. Nekem is picike, de én nem siránkozok rajta, hanem élvezetté fordítottam mert engem az izgat, ha lányok kinevetnek, megaláznak miatta, hogy kevés vagyok hozzájuk. És így sokkal jobb mert még élvezem is. :D

2022. nov. 12. 13:26
 18/19 anonim ***** válasza:
Fontosabb a ki dolgozott test??ez vicces akkor meg jön hogy kompenzalsz.vannak nok akik elfogadják,mert meg szerettek de mindig minden nő vágyik a nagyra.tapasztalat és hiába dolgoztam a testalkatomon.tehat ezért sirankoznak.csak ki s farkuakrol van vicc .es hallottuk már nem számít a méret ha nagy és vastag.
2022. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2022. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!