Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akad ki mindenki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki mindenki, hogy fiúként fiúval is kipróbálnám?

Figyelt kérdés
Szó volt baráti társaságban arról kinek mi a legvadabb vágya amit nem élt ki. Nekem ez, de csak azért mert érdekel tényleg mit reagálna a testem. Tényleg lankadt maradna vagy felállna? Ha feláll élvezném? Menne? Ilyesmik. Erre mindenki benyőgte, hogy ez tuti bi hajlam meg ilyenek. NEM!

2022. nov. 10. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Mert egy selejt vagy.
2022. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezzel semmi gáz. Én is azt gondolom, hogy lehet bi hajlam benned, de tényleg akkor jelenthető ki ha megvolt és utána is akarod. Sok sikert a keresésben. Márha keresel. Sajna nehéz lesz, mert macerás mindenki.
2022. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hallod eskü elgondolkoztattál engem is most. Tényleg vajon felállna ha egy srác kapná be? Mármint engem kicsit se vonz, de az a kérdés jogos. Eskü lehet kipróbálom bár nincs olyan haverom akiről vágnám hogy meleg.
2022. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én kipróbáltam, a fizikai ingerektől előbb-utóbb feláll és el is tudsz élvezni, még ha lelkileg nem is élvezed a helyzetet. Ha becsukod a szemed, akkor nem tudod megmondani, hogy csaj vagy srác szop éppen.
2022. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Eleggé valószínű, hogy seggbe is lehetne téged is dugni és el is elveznél tőle. A tudat ami vissza tud tartani , nem az ingerek.
2022. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Rossz a kategória!
2022. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem akadok ki, engem pont nem érdekel, ki kivel csinálja.
2022. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz kategória ha az lenne nem ide írtam volna. Én nem értem, nem azt mondtam, hogy csináltam, se azt hogy fogom, csak hogy ez az amin agyaltam már, de főleg csak az érdekelt miként reagálnék. Nem azért mert erre vágyom. A kettő szerintem tök más. Nem vágyik az ember sok dologra mégis kipróbálja, hogy tetszene-e...
2022. nov. 10. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is így voltam vele, úgyhogy kipróbáltam. Nem bántam meg. Bár én a másik oldalon, én elégítettem ki egy fiút szájjal. Szóval ha érdekel...
2022. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiúként fiúval! Az mióta heteró kategória?
2022. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!