Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordul olyan, hogy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan, hogy alkalmi szexnél a nő is kielégül? Kielégíti a férfi?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 08:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak rossz pasikat fogtál ki. Én is így jártam. Szerintem ez azért van, mert a legtöbb pasi tényleg csak dugni akar és nem érdekli a partnere..


Pedig volt, hogy mondtam is szex közben, hogy azt mondta szeret nyalni. Erre a válasz, hogy igen. Két másodpercig csinálta is, aztán otthagyta és folytatta, amit előtte...

Szerintem nincs jó módszer, hogy kiszűrt, mert össze-vissza képesek kamuzni, hogy eljussanak az ágyig.

Én úgy próbálom, hogy ha a pasi magától mondja, hogy imád nyalni, az már jó pont. Ha csak kérdezgeti, hogy milyen pózt szeretek, meg lenyelem-e, stb. akkor érdektelen.

Ha nagyon erőlteti a szexet, meg mondogatja, hogy mennyire élvezném, szintén felejtős.


A legszomorúbb az, hogy így a szex sem egy nagy szám velük. Aztán mondják, hogy neki jó volt és szívesen folytatná. Hát, az elhiszem, de bezzeg azt már nem értik, hogy te, aki negyedjére sem élveztél még mindig el, az miért nem akarja folytatni. XD


Szóval csak próbálkozni tudsz, de biztos recept nem lesz. Sok szerencsét! :)

2022. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Az a szomorú ha nem.
2022. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Addig dolgozok amig elélvez.
2022. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Leszbikus szexnél igen, egyébként nem.
2022. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Előfordul. De ehhez kommunikáció kell. De nem az ismerkedéskor. Hanem ott élőben, akció közben. De nemcsak verbális kommunikációról beszélek hanem igenis jelezzen hanggal, mozgással, vagy ahogy megmarkol és irányít mikor hogyan jó neki. Hidd el van aki ebből ért. Aki ismerkedéskor tejjel-mézzel folyó kánaánt ígér vagy nagydumás, azt hagyd. Inkább a komolyabb, megfontoltabb gondolkodásmódot szűrd magadnak.
2022. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, én arról írtam, hogy meg se próbálták megközelíteni a csiklómat. Ott kellett volna kezdődni részemről az irányításnak, hogy most vagy odahajolsz, apukám, vagy betenni se fogod...Te egy olyan helyzetet vázolsz, ha jól értem, hogy már csinálja, magától. Nyal kedvvel, a nőnek meg csak a tökéletesig kell elsegíteni, amit nyilván magától nem tudhat, az elején semmiképpen. Vagy ír valaki egy olyat, hogy kérésre elkezdte ("mondtam is szex közben, hogy azt mondta szeret nyalni. Erre a válasz, hogy igen. Két másodpercig csinálta is, aztán otthagyta és folytatta, amit előtte..."), majd annyira mégse volt fontos neki, hogy a nő attól élvezzen el, amit ő csinál vele.
2022. nov. 8. 16:04
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hét privát üzenetet.
2022. nov. 8. 17:26
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk válaszolhattál volna főleg hogy normálisan írtam
2022. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezért nem foglalkoznak veled mert ezek szerint te sem másokkal
2022. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

2 alkalmi kapcsolatom volt. Az egyikkel kb 4 alkalom volt és egyszer sem mentem el,azt hiszem nem is nagyon érdekelte, hogy nekem jó volt-e.

A másikkal mindketten tudtuk, hogy egyetlen alkalom lesz és többet valószínűleg nem találkozunk (külföld), de figyelmes volt, és addig és úgy csinálta, hogy jó legyen.. :)

31N

2022. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!