Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Forduljak szexuál pszichológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forduljak szexuál pszichológushoz?

Figyelt kérdés
30 feletti heteró nő vagyok. Az utolsó kapcsolatomig, ami kb 5 hónapja ért véget, nem voltak gondjaim a szexualitással. Gátlásos sem voltam, önfeledten szeretkeztem, mindig volt orgazmusom, és szexuális önbizalmam. Soha senkinek nem volt velem gondja szexuálisan. Kivéve az utolsó kapcsolatomat, ahol a férfi lekicsinylően, lekezelően bánt velem amiatt, mert nem akartam hármasozni, swingerezni. Először azt mondta, ez nem gond neki, de megpróbált manipulálni. Olyanokat mondogatott, hogy nincs abban semmi rossz, meg hogy minden megegyezés kérdése stb. Én nem akartam ezeket a dolgokat sosem. Úgy tűnt hogy tiszteletben tartja, de kiderült, hogy swingerbe járt a kapcsolatunk alatt is, és mellettem párhuzamosan talált nőt erre a tevékenységre. Velem szexuálisan undorral bánt. Konkrétan undort éreztetett felém. Én ekkor még nem tudtam, hogy megcsalt. Ráadásul férfiakkal is, mert az is utólag derült ki, hogy biszex. Én meg hiába öltöztem ki neki szexin, tehettem bármit, semmi. A mai napig nem tudom, hogy miért nézett rám undorral, és az is rosszul esett, hogy amikor megkérdeztem, volt-e vkivel védekezés nélkül, akkor arrogánsan azt mondta, hogy mit képzelek róla, és engem kezdett el hibáztatni. Elmentem nőorvoshoz, minden rendben, semmit nem kaptam el szerencsére. Azon már túl vagyok hogy megcsalt, és hogy vége a kapcsolatnak, de az amilyen undorral nézett rám, és az, hogy kisebbségi érzést keltett bennem amiatt hogy nem swingerezek és nem hármasozom, meg hogy más nőkkel hasonlított össze szexuálisan, ez gátlásokat, és szégyent alakított ki bennem a saját szexualitásommal kapcsolatban. Soha semmi rosszat nem tettem ellene, és az az undor ahogy szexuálisan viszonyult hozzám, meg mintha bottal sem piszkálna meg szive szerint, az nagyon mély nyomot hagyott bennem. Előtte soha senki nem volt ilyen velem,sőt! Szerintetek forduljak szexuál pszichológushoz, hogy elmúljon bennem a szexuális vonzerőmet, és a szexuális önbecsülésemet érintő nyomasztó érzések? Ráadásul azt is éreztette, hogy kevesebb vagyok szexuálusan amiatt, hogy nem akarok swingert és hármast. Mit tanácsoltok?
2022. nov. 7. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ez tényleg mély nyomot hagyott benned, nem árt elmenni pszichológushoz, igen.

Azt nem tudom, hogy ez szexuálpszichológus vagy "sima" pszichológus területe, én egyiket sem ismerem.

És bár te nem hibáztál azzal (sem), hogy nem mentél bele párod "kérésre" a dologba, tény és való, hogy valahogy kezelni kell a benned felgyűlt és elnyomott érzelmeket ezzel kapcsolatban. Mindenesetre ártani nem ártana egy hozzá értő emberrel elbeszélgetni.

2022. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyat is csinált a legutolsó alkalommal, hogy orál után azt mondta, hozzá ne érjek a spermájához! Megtiltotta! Ezt sem értettem hogy miért, és hogy mi ez az egész?
2022. nov. 7. 12:47
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, de nem normális a viselkedése egy párkapcsolatban (sem).

Én a helyedben biztos otthagynám, ha szeretem, ha nem..

nem oké, hogy egy lelki roncsot csinál belőled. :)

2022. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el légyszives: már 5 hónapja szakítottam.
2022. nov. 7. 12:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért tartottál ki mellette.

Ha volt összehasonlítási alapod, és a korábbi férfiak normálisan bántak veled, akkor ez a vadbarom miért kellett ennyire?

Ha korábban rendben volt a szexuális èleted, akkor keress új társat, vele is jó lesz.

Nehogymár te érezd szarul magad egy kretén miatt. Fel a fejjel!

2022. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4

Ja igen, elnézést.

De ez nem változtat azon, hogy nem oké amit veled tett. Mindenképpen fordulj pszichológushoz, ha azóta is padlón vagy miatta. Mert ez azért nem kis dolog.

2022. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Privátban már megírtam pár embernek, akik rám írtak (ezt nagyon köszönöm nekik!) hogy az illető így utólag visszagondolva pszicho vagy szociopata lehetett. Kapcsolat vége után azt hiresztelte a közös ismerőseinknek, hogy őrült vagyok, és üldözöm. Mindezt úgy,hogy nálam tiltva lett mindenhonnét. Olyan mint egy kaméleon, mindenkinek mást mond. Pl x-nek hogy szereti a gombat, y-nak hogy nem szereti a gombát. Volt hogy azt mondta, nem ezt érdemlem. Viszont hogy pontosan mire gondolt, mit tett, azt sosem mondta el. Magát sajnáltatta, hogy szánjam meg. Pl azt mondta hogy ő egy xar szemét alak, mindent elront, sok számára fontos embert veszített el. Bűntudatot és sajnálatot akart kelteni. Aztal viszont sosem foglalkozott, hogy a másik ember mit érez. Neki mindenki egy tárgy volt, és kedve szerint sakkozott az emberekkel. A külvilágnak teljesen mást mutatott,mint amilyen valójában. Nekem azt mondta, (miután közöltem hogy részemről ennyi volt) hogy azzal bezzeg senki sem törődik, hogy ő mekkorát csalódott! Kiben, és miben, azt nem mondta. Minden utólag állt össze bennem. A tudatos szadizmusa is.
2022. nov. 7. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Gusztustalan hármasozós görény egy férfi!

Nem veled van a gond!

2022. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod egy szociopatába futottál bele, akiben 0 együttérzés és csak az számított hogy elérje amit akar. A tipikus mérgező kapcsolat (s ez nem azon múlik kedveli-e valaki a swignereket vagy sem, azokból is van normális, meg szimpla kapcsolaton belüliből is idióta).

Igen, keress fel egy jó pszichológust. Tanácsok a szakember választáshoz:

- Rendes 5 éves pszichológusi végzettség, szexuálpszichológia posztgrad, klinikai szakpszichológusi gyakorlat.

- Az ismertetőjében szerepeljen olyan problémakör amivel fordulni szeretnél hozzá.

- Az ismertetője, leírása alapján szimpatikus legyen neked (hogy meg tudj majd neki nyílni).

- A rendelési hely, idő alapján meg tudd oldani hogy heti 1x felkeresd.

2022. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm! Bocsánatot semmiért nem kért, és semmilyen megbánást sem mutatott,hanem konkrétan vérfagyasztóan hidegvérű volt. Kizárólag akkor billent ki, amikor minimális, de jóindulatú kritikát fogalmaztam meg felé. A megcsalásra, az átverésemre úgy reagált, hogy elkezte sajnáltatni magát hogy hibázott, és visszatámadt, hogy én talán tökéletes vagyok? Azt válaszoltam, hogy senki sem tökéletes, de amit ő tett az nem a hiba kategória, (helyre sem akarta hozni!) hanem tudatos döntés eredménye. Minden tanácsot, kommentet, privát megkeresést nagyon-nagyon szépen köszönök!
2022. nov. 7. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!