Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben éles fájdalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben éles fájdalmat éreztem amikor túl mélyre hatolt a párom és azóta is néha belenyilall az alhasamba, lányok tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Érdemes orvoshoz fordulni vagy elmúlik idővel? Ez két napja volt. Előre is köszi a válaszokat!
2022. nov. 7. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes orvoshoz menni. Legalább a háziorvosoddal beszélj. Jobbulást!
2022. nov. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg infó kimaradt: Máskor is éreztél már vele hasonlót? Csináltátok már ebben a (fájdalmas) pózban? Nem hatolt esetleg most mélyebbre? Nem csináltátok túl hevesen? Mekkora neki?

Bizonyos pózokban előfordulhat ilyen fájdalom, főleg ha a pasi farka az átlagosnál nagyobb. Meg a ciklustól is függhet a méhnyak elhelyezkedése.

40n

2022. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Máskor is volt hogy azt éreztem mélyebbrr megy, de nem fájt ennyivel későbv is. Csináltuk már így, és igen azt éreztem hogy mélyre megy. Nem tudom pontosan mekkora, de nagy mérete van és peteérés környékén vagyok
2022. nov. 7. 08:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmész a hazidokihoz. Elmondod neki, megnyomkodja a kis pocakodat (esetleg a szeméremdombodat, de biztos nem fog felnyúlni ne félj), és ha úgy látja akkor elküld a megfelelő szakrendelésre.


Ha szerencséd van, van nála ultrahang a rendelőben amivel ott helyben rád tud nézni. (Nem, nem huvelyultrahangra gondolok. Bár az is lehet hogy orvosoknak pont szülész-nőgyógyász, esetleg urológus szakvizsgája IS van)

2022. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Annyi történt, hogy megbökte a méhszájadat. Ez valakinek érzékenyebb, valakinek kevésbé az. Szerintem nincs mitől félni
2022. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2022. nov. 7. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyomta a méhszájat a hegyével. Mond neki, máskor ne tolja annyira be. Nyugi, pár nap alatt el fog múlni a kellemetlen érzés.
2022. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hé lányok!

Mondom, mert egy párat már lokalizáltam: a méhszáj nem a hüvely (bejárattól számított) legtávolabbi pontján van.


A vagina nem olyan, mint egy lecsókolbász, ahol az elkötés (méhszáj analógia) a kb egyenes cső végén van!

2022. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!