Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szerettek a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek a párotok előtt masztizni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha muszáj.

De ha a páromnak masztizok hogy rajtam mozozzon en abbol valojában semmit nem élvezek. Az csak műsor neki.

A volt barátom állandoan igényelte, de szerencsére ma már olyan barátom van aki szeretkezik velem és nem ilyenek kellenek neki hogy en simogassam magam meg én intézzem magam mikozben ott van ő.

2022. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*rajtam mozizzon
2022. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a maszti nálunk magánügy. Vele szexelni akarok. Persze ha ő kérné, arra igent mondanék, gondot nem okozna, csak meglepne.
2022. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!