Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek munkahelyen, szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek munkahelyen, szex, vagy orál volt már?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy történt?

2022. nov. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen nem de suliban volt már ez meg az. 😬
2022. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt
2022. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátommal egy ideig egy helyen dolgoztunk és ebédszünetben rendszeresen leszoptam.
2022. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdést elolvasva magamban rávágtam, hogy NEEEM. Jelenlegi helyemen el nem tudnám képzelni, kollégával meg pláne nem. Legalábbis nem az irodában.


Aztán gyorsan leesett, hogy teljesen más helyzetben rendszeresen éltem a lehetőséggel az akkori párommal. Egy pici irodában, ahol én voltam bent 8 órában és ügyfelek jöttek-mentek (napi 3-4) és a főnöknek volt még helye az enyémen kívül rendszeresen megtörtént.

Akkori párommal nem tudtunk hol kettesben maradni. Albérletben volt saját szobám, de egy panelban, ahol lakótársam is ott volt a szomszéd szobában. Mivel én is hallottam rendszeresen, ahogy a párjával szexelnek, így nyilvánvaló volt, hogy ők is hallanak minket.

Ezért aztán párom sokszor eljött elém, segített zárni (ami kb. egy redőny leengedése és a kulcs elfordítása volt) és bizony sokszor először úgy zártunk, hogy mi még bent maradtunk.


Ideális nem volt éppen. Egy kanapé volt a kényelem csúcsa, de széken, íróasztalon, a konyhasarok pultján, földön is megoldottuk. Soha senki nem zavart meg minket, de szerintem senki nem is sejtette mi zajlik odabent.

2022. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor...
2022. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Van ahol ezt meg lehet oldani. És nem is én vagyok az egyetlen.
2022. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anno középsuliban kényeztettem a fiú osztálytársaimat órák után üres tantermekbe félrevonulva.
máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!