Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány hüvelye átlag 5-8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány hüvelye átlag 5-8 cm hosszú akkor egy átlag 15 cm es hímtag oldalán fekvő "Z ülésbe" gyakorlatilag a méhébe bemegy totálba?

Figyelt kérdés
Úgy kéne elképzelni a pózt mint amikor ollóznak a csajok, csak itt egy pasi egy csaj, és nem feltétlenül fordított állású a póz.

#csaj #pasi #olló #Telélvez #Méhébe
2022. nov. 2. 19:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Most volt meg nki egy hete, aztán azt állítja, húsz nappal előbbrehoztam neki a következő mensijét a hétvégi akcióval, pedig csak kétszer egy órányit csináltuk kb...


Én komolyan nem értem mi csináljakvele, ráadásul tök makacs!

Nincs semmi baja és hagyjam békén...

2022. nov. 2. 20:17
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valami mégsem oké neki a toronyban.
2022. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely izgalomban nyúlik, és 8...20 cm között lesz.

A méhszáj pedig nem a végén van, hanem előtte, és kicsit oldalt, úgyhogy max. elcsúszni tudsz előtte. Egyébként is (a szülés kivételével) egészen kicsi, nem férnél be.

2022. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"komplett kivizsgálás"

Elsőre egy sima petevezeték vizsgálatot érdemes csinálni, az egyszerű, és sokszor segít is.

Meg egy hormonvizsgálatot.

Ja, és persze téged is lehet vizsgálni.

2022. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Akik azt irták, hogy a méhbe nem megy be semmi, azért gondoljanak a teherbeesés folyamatára!!!
2022. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ok precíz vagy, de nyilván nem úgy értették, hanem ahogy a kérdésbe fogalmaztam. köszi a válaszokat!
2022. nov. 3. 00:00
 17/20 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az a normál állapot. Izgalmi állapotban a hüvely is megnő a duplájára általában, szóval izgalmi állapotban eleve 13-16 centi egy átlag hüvely... Szóval nem, a méhszájba és a méhébe már nem jutsz be, ezért kellemetlen sok embernek a túl nagy pénisz, mert már fáj.
2022. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdem, valaki magyarázza el hogy honnan jött ez hirtelen hogy a hüvely nyúlik?

Elhiszem, de sosem hallottam még. Azt tudtam hogy izgalmi állapotban más lesz a mérete. De akkor tegyük fel hogy "megnő" 20 centire, és akkor még nyúlik ha nagyobb a szerszám?

2022. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem, hanem akkor éri el a végét.

Az meg sok lánynak nem jó érzés.

2022. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 manly ***** válasza:
A méhébe nem megy bele, ott egy pici lyuk van.A sperma megy oda.
máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!