Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig zavarban vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig zavarban vagyok a kollégám előtt, vajon észrevette? A pasik miből vágják le, hogy bejönnek egy csajnak?

Figyelt kérdés

Szóval a kollégám 3 évvel idősebb nálam és eszméletlenül beindulok tőle. Nem is merek inkább odamenni hozzá munkaugyben, mert már lehet, hogy sejt valamit. Néha rajtakapom hogy engem néz. Főleg amikor harisnya van rajtam.

Hogyan lehetne ezen az izgulason tullepni? Nem akarom, hogy esetleg netán a többi kolléga is észrevegye a dolgot.



2022. nov. 1. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Ha úgy érzed valóban bejössz neki, provokáld ki, hogy kezdeményezzen. Te semmiképpen ne tedd, mert könnyű kisnumerának fogsz csak tűnni.

Zavart pedig felejtsd el.

Élvezd a szitut.

2022. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A többi kollégából aki rutinos az már régesrég észrevette. A pasi meg akire rágerjedtél nagyon is vegye észre - akkor fog nálad kezdeményezni, nem akkor ha teljes pókerarccal vagy irányában.
2022. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!