Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal vagyok es elég gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok es elég gyorsan elélvezek miért van ez és h lehetne ezen változtatni? F Aki ilyen volt es birt valtoztatni az nagyon sokat tudna segiteni😁

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, akár masztikot
2022. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Lassítással valamennyit lehet fejleszteni rajta, mondjuk 3 percről 10-15 percre, és ehhez hozzászokni. De ez valójában szembe megy az emberi természettel, az evolució nem véletlenűl alakította ki a 2-3 perces élvezést.
2022. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önkontroll megtanulása. Fáradságos munka de megéri.
2022. nov. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vastagabb óvszer szokott segíteni.
2022. nov. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Eddigi összes pasimmal volt ez téma. Lassítottunk, megálltunk mikor kellett. Van akinél szinte mindig, másnál csak néha kellett.

Ha úgy alakult dupláztunk, de erre leginkább akkor került sor, ha nagyon hosszúra vágytam.

Másodikra néha igazi kihívás volt a csúcsra juttatni.

2022. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önkielégítéskor amikor már majdnem elélvezel, hagyd abba, majd izgasd fel magad újra, majd megint stop. Ezt csináld sokszor. Ha már majdnem elmész, akkor szorítsd meg a farkad, attól lanyhul egy kicsit. Ha ezt rendszeresen csinálod, segít.
2022. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne pörögj ezen. Férfiként ez a normális, ha gyorsan van magömlésed.
2022. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolj valakire, akit utálsz. Vagy döglött kutyára.
2022. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
Fiataloknál ez van, majd kinövöd.
2022. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!