Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen hullámzó a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hullámzó a szexuális vágyam?

Figyelt kérdés

43 éves férfi vagyok, 5 éve élek boldog házasságban, elvettem egy gyönyörű nőt. Fiatalabb nálam 10 évvel, annyira tökéletes mindene, régen nyaltam-faltam amikor csak tehettem.

Mostanában viszont azt veszem észre, hogy hiába próbál közeledni felém, felvesz gyönyörű kis bodykat, nem hoz már lázba annyira..

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy más a fél karját odaadná, ha ilyen felesége lenne, én meg nem őrülök meg érte úgy, ahogy annak lennie kéne.

Szeretem Őt, mindennél jobban, sőt ha éppen úgy van, akkor úgy elkapom, hogy utána csak pihegünk egy óráig.. máskor meg alig bírja felállítani a f.rkamat... Előtte is szégyellem, nem akarom hogy azt érezze, hogy vele van a baj, mert egyszerűen tökéletes..

Velem viszont mi lehet?


2022. okt. 31. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Önismeret, önvizsgálat. Netán orvos ha olyan a gond. Ha nem jutsz semmire akkor egyél meg 1-2 viagrát mikor nem működik jól a szerkezet.
2022. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Velem viszont mi lehet?"

Semmi nincs veled, ember vagy. Az emberi szexuális vágy többé-kevésbé hullámzó, különféle külső és belső dolgok hatnak rá. Lehet a párod akármekkora csodálatos szexistennő, akkor is lesz olyan, hogy épp nem nagyon vágysz a vele való szexre.

Emellett előbb-utóbb minden kapcsolatban bejön bizonyos mértékű megszokás, különféle megoldandó hétköznapi problémák, amik mind a vágy és izgalom ellen dolgoznak.

És te még pluszban stresszeled is magad, "folyton kívánnom kéne, folyton kívánnom kéne", és ez is ellene dolgozik a vágynak.

2022. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!