Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szóval, a lényeg annyi, hogy van egy fiú barátom aki nagyjából kisgyerek korom óta a legjobb barátom.

Egy suliba jártunk, osztálytársak voltunk elsőtől egészen érettségiig és úgy adódott, hogy egyetemen is egy szakra kerültünk. Soha nem volt köztünk semmi. Mindkettőnknek van párja, én a párommal élek egy közös albiban. Sokat szoktunk összejárni négyesben iszogatni, ilyesmi.

Eleinte volt féltékenykedés a párjaink részéről, de mindig mondtuk, hogy ha ennyi ideig nem volt köztünk semmi akkor már nem is lesz.

De a lényeg: Múlt héten átjött a barátom mielőtt indultunk volna be az egyetemre, a párom már elment dolgozni.

Nem tudom hogyan, de egyszerűen lesmárolt és lefeküdtünk. Ti mit tennétek?

Szeretem a párom és nem akarom, hogy kiderüljön…

Mi lesz így a barátságunkkal?

Azóta nem beszéltünk erről…

Egyszerűen azt érzem, hogy nem tudom, hogy mit kellene most tennem.


21L

(Bocsi ha hosszú lett)



2022. okt. 31. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Aztán melyik gádzsó tetszik neked jobban?
2022. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Szomorú ha nem kamu...
2022. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Szeretem a párom, ezt le is írtam. Nyilván vele akarok maradni.
2022. okt. 31. 21:24
 4/19 A kérdező kommentje:

#2 Bár kamu lenne…

Hidd el én örülnék a legjobban, ha nem kellene ilyet kérdeznem..

2022. okt. 31. 21:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte lennék, ha már lefeküdtem valaki mással akkor lenne bátorságom bevallani is a páromnak.
2022. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5 Szeretem a párom és nem szeretnék emiatt szakítani…

Illetve ha elmondanám akkor megtudna a barátnője is, amit szintén nem szeretnék.

2022. okt. 31. 21:29
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

#5-ös vagyok.


Akkor marad a hallgatás és a lelkiismeret elnyomása. Hogy a barátsággal mi lesz az a barátodon is múlik. Őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél...

2022. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Azt sem tudom, hogy egyszerűen hogyan történt.

Nem értem magamat, hogy miért menten bele ebbe…

2022. okt. 31. 21:35
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Azt tudnám, hogy miért nincsen önuralma senkinek. Ha te annyira nem akarsz vele lefeküdni, mert te annyira szereted a barátod, akkor nem fekszel le vele. Az elejétől kezdve, egészen addig hogy beleülsz a farkába, aztán a végéig, közben egyszer se jut eszedbe hogy ezt nem kellett volna? Ha random lesmárol, de nem akarod megcsalni a barátod, akkor elutasítod, és megmondod hogy ezt nem lehet. Én nem látok semmi nehezet ebben. Mit tegyél? Ha már megtetted akkor mondd el, és vállald a következményeket, ha szereted a barátod, akkor nem akarhatod hogy olyannal legyen aki megcsalta a háta mögött. Valószínűleg a két másik embert is elveszíted, és ez lesz életed legrosszabb döntése. Nem, nem az hogy elmondod, hanem az hogy ezt megtetted. Van akinek meg kell csinálnia pár baromságot mielőtt okos lesz, úgy néz ki hogy te is ilyen vagy.
2022. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
#8 pedig valami egészen biztosan nem stimmel akkor, vagy a kapcsolatoddal, vagy pedig veled. Önismeretet nagyon jó szívvel javasolnám a világon mindenkinek.
2022. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!