Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van ez,hogy sok pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez,hogy sok pasi aut meselte nekem hogy akikkel voltak lanyokkal volt hüvelyi orgazmusuk?

Figyelt kérdés

Mondtak hogy valamelyik csaj 5x is eltudott menni.....én meg egyre is nehezen vagyok képes,és csak ujjal...itt meg máshol is azt olvasom sok csaj nem képes hüvelyire....pasiktól meg nem ezt hallom...sőt....én meg tök nyominak érzem magam...:(

N


2022. okt. 31. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert bepisilt a csajuk, és elhitték, hogy spricceltek.
2022. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamuznak a csajok a pasiknak.
2022. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"pasiktól meg nem ezt hallom...sőt."


Sokan szeretnek nagyot mondani, mert fájó az igazság számukra is. Szóval azért mert jó eséllyel páran kamuznak neked még ne érezd magad nyominak vagy azt, hogy baj lenne veled.

2022. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig nagyon sok nő nem tud eljutni a csúcsra hüvelyi orgazmus útján, de attól még baromira tudja kívánni, élvezni a szexet. Ha egy pasi ezt mintegy számonkérésként a szemedre veti azt offold, mert a saját vágyait hajtja és nem elfogad, hanem követel. A hülyék miatt sose érezd magad kellemetlenül.
2022. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenkinek máshogy van.

Ettől nem vagy nyomi.:)

Nem is illik más partnerekről beszélni! Pont ezért, hogy nehogy hasonlítgatás legyen és rossz érzés a másikban!

2022. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja a legutobbi is azt mondta,hogy volt olyan csajjal,aki 5x is eltudott menni meg remegett folyton

....

2022. okt. 31. 02:16
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Cseppet sem vagy nyomi.

Ne vagyunk egyformák, ezt figyelembe kell venni. Férfiként említeném, voltam olyan lánnyal/nővel aki valóban el tudott menni 5x, sőt, de olyannal is aki egyszer is alig. Ugyanakkor mindez fordítva is igaz. Sok-sok minden együttes megléte kell ahhoz, hogy ez beteljesedjen. Talán egyik legfontosabb, hogy ne csak magát a szexet kívánd, hanem a partneredet is. Ritka, de volt olyan az életemben, aki a punci puszta érintése nélkül el tudott menni.

Másik fontosnak mondható tényező, a partner figyelmessége. Amennyiben csak magával tud foglalkozni, nem figyeli a tested reakcióit, és nem vagy még kellően tapasztalt szintén igen nehéz eljutni az üveghegyre.

Ne gondolj másra, engedd el magad és csak élvezd. Ha nem jó valami jelezd, ha nagyon jó azt még inkább. A partnered is lehet, a nagy beszélőkéje mellet ugyan annyira tapasztalatlan mint Te. Mert mint köztudott a férfiak szeretik fényezni magukat ilyen téren. Csak mikor a bizonyításé lesz a főszerep, akkor már nem olyan nagy Casanova többsége.


47F

2022. okt. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Àt lettek rázva, ez a helyzet...
2022. okt. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel stresszeltetnek téged és amíg azzal vagy elfoglalva, hogy te is remegj meg spriccelj, addig nem veszed észre hogy ő mennyire gagyi a szexben.


Egyszerű vetítés. Alap taktika pasi részről. Ha foglalkozol vele azt fogod elérni, hogy eszközzé válsz akinek romokban az önbizalma, tehát úgy dugnak ahogy akarják.


Ennél szerintem többet érsz

2022. okt. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarják, hogy kipróbáld velük. Hiszen ha neked nem is úgy sikerül, ahogy szeretnéd, nekik biztosan jó lesz.
2022. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!