Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, volt-e olyan párotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt-e olyan párotok, aki nem tett jót a szexuális önbizalmatoknak?

Figyelt kérdés
Mit tett, vagy mondott, ami miatt szexuálisan negatív hatás ért titeket, és lett-e lelkileg-érzelmileg hosszú távú hatása a szexualitásotokra?
2022. okt. 28. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem párom volt csak szexkapcsolat, de nem figyelt annyira rám, sokáig egyoldalú volt az orális szex, és nem volt annyi érzelem benne mint amennyit én igényeltek volna. Utána beszéltünk róla és akkor változtatott a hozzáállásán, nem lett ebből semmilyen problémám a későbbiekben.
2022. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szexkapcsolattól mégis mit vártál?
2022. okt. 28. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi az hogy mit? Volt már egy pár életembe köszönöm kérdésed, és mindegyiktől azt kaptam amit vártam. Szuper időtöltést, barátságot, és remek szexet ami kölcsönös örömszerzésről szól. Mondjuk 2 év szingliség után nincs kedvem egyedül lenni és van igényrem a szexre, ahogy vannak még egy páran rajtam kívül.
2022. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
3-as, ne magyarázkodj...olcsón adod magad,ennyi.
2022. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szerelmem nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Az egyik legjobb barátommal, edzőtársammal lépett le, majd mindent a fejemhez vágott, hlgy az én hibám az egész, megjátszott minden orgazmust, szar vagyok, stb. Nullán volt a onbizalmam utana nagyon sokaig, es csak evekkel kesobb jöttem rá pár lány után, hogy egyáltalán nem mondott mindenben igazat.
2022. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
4-es sajnálom hogy ilyen kis incel vagy. :( Nem is fogok magyarázkodni egy ilyen embernek mint te, örülök hogy fél mondat után te tudod hogy én hogyan adom magam vagy épp milyen ember vagyok. :) Nagyon okos vagy, legyél magadra büszke. ☺️
2022. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt... Pl szexi fehérneműben vártam, aztán kb le se szarta. Nem egyszer történt ilyen, kicsit azért odab@$z az ember lelkének..
2022. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!