Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Gáz, ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Gáz, ha egy pasi Fleshlightezik, vagy inkább izgi?

Figyelt kérdés

Sajnos az van, hogy egy barátomnak elmondtam van nekem Fleshlight. Összevesztünk és most valószínűleg ezt fogja rólam terjeszteni, hogy egy szűz nőtlen balfék vagyok aki otthon művaginázik, és egy nagyon kis városról van szó. Sajnos sokan tudni fogják.


Lányok, ha ezt megtudnátok egy pasiról az HA bejön inkább izgi lenne, vagy kuka? Mert ha nem jön be a pasi, akkor valószínűleg úgyis kuka.



2022. okt. 28. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Izgalmas
Gáz
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Nem érdekelne. Nekem is van vibrátorom, nektek is lehet.
2022. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ez izgatna a csajokat, de 2022 Ben már nem is igazán gáz. Nekem is van, és amelyik barátnőmnek elmondta, nem zavarta egyáltalán.
2022. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne gáz?! Nem az. Sok csajnak vibrátor van, akkor lehet srácoknak is Fleshlight. Csaj mellett én is használom.
2022. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz ha a csajod helyett a dleslighral játszanál, ha nincs senki akkor meg tök oké
2022. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!