Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egyáltalán nincsen orgazmusom akkor érdemes ismerkednem, vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Szóval már 21 vagyok és még mindig nem volt egy orgazmusom sem. Nagyon sok módon próbálkoztam, még egy szexjátékot is vettem, de semmit nem segített. Voltam már pasikkal, de sehogy nem sikerült. Volt hogy nyalt a pasi és le kellett állítanom, mert már 3 vagy 4 perce csinálta kitartóan és semmi nem történt. Az egyik annyira lelkes volt, hogy komolyan jól esett, hogy ennyire szeretné, de persze semmi, és ilyenkor mindig gyorsan el szoktam menni, mert senkinek nincsen kedve a “most sem elégültem ki és kellemetlen érzés” szomorúságomat látni. Ennyi sikertelen randi után, szerintem hagynom kellene a párkeresést, mert persze az más, ha az egy éjszaka nem jön össze, de ha egy kapcsolatban szar a szex, akkor az erre vágyó fél gyorsan kilép. Ezt tapasztaltam. Mit gondoltok?

2022. okt. 26. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Adj magadnak több mint 4 percet. Mondjuk 30at kezdésnek. Vagy próbáld lánnyal. Nekem segített

18l

2022. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nagyjából megértelek, mert én is az a nehezen elélvezős fajta vagyok - voltam. Aktus közben elenyésző alkalommal, szájjal kényeztetés közben kicsivel jobb arányban, de mindenképpen kétségbeejtő volt a dolog.


Te magadnak, masztizás közben sem tudsz örömöt okozni? Szívesen segítek privátban, ha gondolod.


Amúgy, nekem rengeteget segített a Kriston intim torna, egyszerűen azért, mert sokkal tudatosabb lettem, megismertem általa olyan izmaimat is, amikről nem is tudtam hogy tudom irányítottan mozgatni :D, érzékenyebb lett az egész gáttájék.


Szóval az hogy 21 évesen nem ismered rendesen a működésedet, az nem katasztrófa, viszont tudatosan érdemes dolgozni rajta.

Fontos még hogy meg kell próbálni nem rágörcsölni, nem az orgazmust hajszolni, csak simán élvezni az érzéseket. Tudom hogy piszok nehéz, de ha magadnak sikerülne kitapasztalni a módját, úgy már eggyel közelebb lennél a megoldáshoz.


Ha gondolod, tényleg írj nyugodtan.

Amúgy 42 éves vagyok és 4 gyerek anyukája - és az áttörés most jött el, kb egy éve, szóval nyugi.

2022. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ismerkedned kellene - egy pszichológussal, mivel a leírásod azt sugallják kemény tudat alatti komplexusok dolgoznak a háttérben.
2022. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem lehet azzal van a gond, hogy rágörcsölsz és nem bírsz ellazulni. Szerintem 4 perc nagyon kevés. Illetve az sem elhanyagolható tényező, hogy akarod-e a másikat, kívánod-e őt vagy csak szimplán hagyod, hogy történjenek a dolgok. Szerintem egy előjátékra simán rá lehet szánni akár 15-20 percet is. Persze közel sem kell ennyi idő mindenkinek az orgazmushoz, de nem rossz dolog így kényeztetni azt akihez kötődsz vagy vonzódsz.


Arról nem írtál, hogy fel tudsz-e izgulni vagy szoktál-e szexuális izgalmat érezni.

2022. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt vedd figyelembe, hogy az "orgazmus" kérdés tulzottan elötérbe került. Egy jo párkapcsolatban sokkal több van mint a szex, a dugás, az orgazmus. (Persze nagyon jo ha összejön, de nem az a világ közepe!)
2022. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ÉLETEMBEN ELŐSZÖR(!) most közel az 50.-dik évemhez kezd összejönni az első elsöprőbb erejű orgazmus kapcsolatban.


Szóval messze nem vagy elkésve, csak TÚL FIATAL(!) vagy még ahhoz, hogy elengedd a gátlásaidat, illetve azok megszűnjenek.


Ui: huszonéves koromban még én is csak "szerencsétlenkedtem". A kisugárzásom is csak később kezdett el megjavulni a 30-as, 40-es éveimben.

2022. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitartóan nyalt négy percig? Ne viccelj már, van hogy negyed óra, fél óra is kell hozzá.. Mondjuk vannak csajok akiknek 3 perc is elég :D De soknak nagyon kevés a 10 percig is.
2022. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!