Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok, mit szóltok ehhez a modell férfihoz?
2022. okt. 26. 11:18
2/7 anonim válasza:
Nagyon ízléstelen, hogy így fel van pumpálva az alsónadrágja :D
Egyébként jóképű lenne nagyon, de a kisugárzása nagyon taszító… Illetve abban sem vagyok biztos, hogy nem esett át valamilyen beavatkozáson az az állkapocs.
3/7 anonim válasza:
Ejha. Ha lenne róla csupasz kép is, hogy lássam téééényleg..., akkor én hívnám el randira! 😄
4/7 anonim válasza:
Jóképű, szépek-szabályosak az arcvonásai, vonzó a teste nagyon. Jó a kisugárzása, átható a tekintete. Nagyon vonzó, nagyon jó pasi - nyílván nem véletlenül férdimodell.
25/N
5/7 anonim válasza:
Nagyon sok a photoshop rajta, ráadásul látványosan. Természetellenes az egész.
6/7 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy irigy vagyok a csajra. :D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!