Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnom legjobb baratnojerol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom legjobb baratnojerol megtudtam h szereti az anált, de baratnom nem szereti es engem nagyon vonz Es elotte is vonzott szexualisan a lany de most mindennel jobban Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen gyonyoru es kb szerelmes vagyok már bele mit tegyek?
2022. okt. 25. 00:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Az a 19 éves lány egy értelmes 30-40es pasit érdemel, aki megbecsüli, nem téged te hálátlan dög.
2022. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm pedofil
2022. okt. 25. 00:49
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Pedofil? Ne röhögtess te fogalmatlan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 19 éves felnőtt nőről van szó, az hol pedofília? Hihetetlen hogy ilyen szinten állsz... Muszáj volt beleszólnom kívülállóként, ez nevetséges
2022. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

#12 miért lenne pedofila?


Egyébként pedig lány vagyok. 18 éves, 37 éves párom van, és tudom miről beszélek, taknyos kisfiúkkal értelmes lány nem kezd.


#11

2022. okt. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon gyerekesen gondolkodsz! Egy apróság miatt felrúgnád a jó viszonyod? Számtalan területen és dologban kell kompromisszumot kötnünk az életben. Aki ezt nem tudja megérteni, az csupán egy kölyök fejével okoskodik és megy a farka után.


Pedofil? :-o :-) Neked sem meséltek a történelemről, a két-három generációval ezelőtti világról, de nem is olvastál vagy nézték filmeket a régmúltról! Még férjem gyerekkorában is 14 éves kortól már dolgoztak a fiatalok, ha nem akartak vagy tudtak tovább tanulni. Nem sokkal előtte még teljesen átlagos volt, hogy 14-16 évesen már akár feleségül vettek lányokat. még Elvis Presley is, amikor beleszeretett felségébe az csak 14 éves volt. Nagypapám közel 40 éves volt, amikor feleségül vette 17 éves nagymamámat, apukám 11 évvel volt idősebb anyukámnál. Én 18 évesen ismertem meg férjemet, aki akkor 33 éves volt. 18 éve élünk boldog házasságban! Én is koraérett voltam, szüleim 7 éves koromban meghaltak, nagymamám nevelt. A korombéli srácokkal nem tudtam, mit kezdeni, olyan gyerekes volt mindegyik. Még az is, aki férfiasnak gondolta magát.

2022. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igazad van #14es ez nem pedofília, ez inkább apa komplexus. Van akinek ez jön be.

Ettől függetlenül nem lesz minden 19 éves srác taknyos kisfiú.

Kérdésre válaszolva, semmi olyat nem tudsz tenni amit gondolsz hogy válaszolni fognak itt neked( hogy összejöhet úgy hogy a barátnőd is megmaradjon és a másik csajjal az anál is)

Egyiket mindenképp választanod kell vagy apránként rávezetni barátnődet arra a tudatra hogy nem a világvége az anál ha körültekintőek és óvatosak vagytok.

De megcsalni semmiképp se csald meg, az tényleg elég “taknyos” viselkedés lenne

2022. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!