Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sokszor nézi egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor nézi egy férfi kollégám a lábaimat és a testem, akkor gondolatban már megvoltam neki?

Figyelt kérdés
Általában szoknyában és harisnyában vagyok. Én kívánom öt, csakhat kolléga...

2022. okt. 24. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan.

Mi a baj azzal, hogy kollega?

2022. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Gondolatban már taknyosra szopatott és ájulásig kefélt az egyik asztalon. Én legalábbis így tennék a helyében.
2022. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Nem voltál meg neki gondolatban, de fantáziál rólad! Viszont szeretné ha meglennél neki! Nem gondolatban, hanem a gyakorlatban!
2022. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha bejön neked a pasi, akkor bíztasd, kezdeményezz! Gondolom nem vagytok már gyerekek!

Kolléga? És akkor mi van? Nálunk a munkahelyemen már több házasság is lett a kollégák között!

2022. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolatban tetszik neki a lábad, hátsód, de hogy meg akar-e búbolni azt nem tudjuk. Ha akarsz tőle valamit akkor előveszed a legszebb mosolyod és kommunikálsz vele, nevetsz a poénjain stb. avagy kivárod a következő csapatépítőt / céges rendezvényt stb. és a közelébe "keveredsz".
2022. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne mit kell lépni? mi van ha tegyük fel ő elkezd nevetni.. kacérkodni stb.. de a férfi túlgondolja.. Ebből gondok is lehetnek :D ezek a szituk sose könnyűek... És hát ugye nekünk kell lépnünk.

24/f

2022. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Én kívánom öt, csakhat kolléga"


Na és? Menj oda és tedd szét a lábad, nem szeretek feszült, felajzott p.csával dolgozni, aki a dühét rajtam vezeti le, mert nem b.szik.

Szóval kérlek szépen, tégy egy szívességet és b.szasd meg magad azzal a f*sszal annyira, hogy utána járni se tudj. Valószínűleg ezután kedvesebb és kisimultabb leszel ..


Köszi.

2022. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha jol nézel ki elég egyszer megnézni a lábaidat és a testedet ahhoz, hogy "gondolatban meglegyél neki":-)
2022. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
A gyerekei anyjaként elképzelte, ahogy kinyomsz neki 3-5golyófejű lurkót!
2022. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatban már a cég 70%-ának megvoltál szerintem. Mini es a combfix tuti kombó mindig. 26L
2022. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!