Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feedee fétises férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feedee fétises férfiként nemrég kezdtem el hízókúrázni, de a másik oldal is érdekel (nők hízása), van kedve ezekről beszélgetni olyannak, akit mozgatnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezek túlzott mértékben durva dolgok, de úgy döntöttem, kicsitben kipróbálom a dolgot (5-10 kiló hízás), remélem, utána kevésbé fog foglalkoztatni.


Van más is hasonló beállítódással, aki beszélgetne?


Esetleg olyan nő, akinek tetszik az ilyen?


33/F



2022. okt. 24. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Aztán majd nem tudsz megállni és gallyra vágod a tested. Komolyan kérdezem, hogy miért jó ez?
2022. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs ilyen fétisem, de a barátnőmnek van és sokáig nem tudtam róla. A kapcsolatunk alatt elkezdtem hízni, ami önmagamtól történt, de ő elkezdett rásegíteni a dolgokra és láthatóan tetszett neki hogy egyre kövérebb vagyok. Idővel már egyértelmű volt, hogy ez a fétise és rákérdeztem nála, nehezen de bevallotta. Akkor volt pár hónap amikor engedtem, hogy úgy élje ki a vágyait ahogy szeretné, de utána visszavettem az evésből, és valamennyit visszafogytam. Edzeni folyamatosan eljártam az elhízás alatt is, ezért a fizikumom megmaradt, sőt valamennyit izomban is fejlődtem. Ezt ajánlom neked is kérdező! Ha van bármilyen kérdésed, írj privátot :)
2022. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a saját hízásom
2023. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!