Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elfogadjam ezt a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam ezt a szexuális ajánlatot?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy férfival. Tudom, róla hogy iszonyat gazdag és nagy nőfaló, aki egyszerre több lányt is talonban tart. Tetszik mint férfi, de különösebb érzést nem vált ki belőlem. Tudom, hogy nagyon oda van értem, mivel egy régi, azóta elhunyt szerelmére hasonlítók. 500 ezer forintot kínált fel egy éjszakára, de elutasitottam. Ma ismét írt és 1 milliót ajánlott fel. Kellen a pénz, ugyanakkor undorodom is a dologtól. Prostinak érezném magam. Van itt olyan lány, aki már megtapasztalt hasonlót? Kérlek, ne bombázzatok privikkel.

2022. okt. 23. 15:55
1 2 3 4 5
 1/45 Noren1989 ***** válasza:
39%
Holnap nincs suli, vagy mivan?
2022. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Prosti is lennél, ha elfogadnád, hogy pénzért szexelsz valakivel. Ez a definíciója.
2022. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Velem még nem volt hasonló, de ha nagyon lelkis vagy akkor lehetnek belőle bajok. Ha undorodol a dologtól, ahogy azt írtad is akkor a megtétele után magadtól is fogsz.
2022. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Srófold fel az árat addig, hogy már ne prostinak, hanem ügyes üzletasszonynak érezhesd magad.
2022. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
36%
Miért olyan jól nézel ki, vagy fiatal vagy, hogy így felajánlotta a pénzt? Hány éves vagy?
2022. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
29%
Ha vonzódsz a pasihoz, akkor menj bele! Attól még nem vagy prosti, hisz nem mindenkivel fekszel le. Én mondjuk pénzért nem szexelnék, de használd ki, hogy ennyire full extrás csaj vagy. Ilyen alkalom nem adódik. S ha odavan érted a pasi, hosszabb távú dolog is lehet belőle, de ezt már neked kell eldöntened.
2022. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%
#5 Ha a férfit egy elhunyt szerelmére emlékezteti, akkor nem lehet túl jó bőrben.
2022. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
35%
#6 Micsoda hasznos válasz, még kelts benne reményt is, miután megvásárolható tárgyként használtatta magát.
2022. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező! Mi az óvodai jeled?
2022. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
41%

Bazz de undorító a világ és az emberek....

Nyilván kamuzik ezzel az elhunyt szerelmés szöveggel, csak ki akar fizetni, hogy meghághasson. Ez már a legalja, de ha belemész akkor újabb negatív szinttel gazdagítod a világ érzelmi dögkútját

2022. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!