Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők. Milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők. Milyen gyakran szexchateltek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán, mert nehéz jó partnert találni. A fogalmazáson és írásmódon sokan elbuknak. Plusz előtte azért érdemes beszélgetni, hogy megismerjük a másik vágyait.
2022. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
mostanában egyre többször, a problémám nekem is azzal van, mint az 1-es válaszolónak..tény hogy egyre több jó partnert lehet találni(akár itt, gyakorin is), de sokszor két mondatban válaszolnak.. alapvetően szerintem is érdemes megismerni előtte a másik vágyait, nehogy kellemetlen legyen bárkinek(nem kell egy több órás beszélgetésre gondolni, elég csak pár mondatban összefoglalni)
2022. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg mind két félnél fenn áll ez a tény,hogy vannak nagyon jó partnerek erre,és vannak akik elbuknak ebben a témában. Ha valakinek jó a fantáziája akkor lehet nagyon jó és kellemes dolgokat kihozni belőle,persze ahogy írják is előttem,hogy nem árt kicsit megismerni a másikat és a vágyaikat ugyanis az nagyon sokat elárul hogy kinél mennyire és hogyan lehet belemélyedni a dolgokba…
2022. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Változó, kevesen tudtak úgy fogalmazni, olyat írni ami tényleg beindítana. :)
2022. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha
2022. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán. Ha egész pontos akarok lenni, akkor szinte csak próbálkozások vannak, alig kis kivétellel.

Idáig én is az írásmódot és tartalmat írtam mint problémát, hogy nem lehet hozzá megfelelő partnert találni. De mostanában már annyira abszurd szituk is alakulnak, ami miatt megbukik a dolog, hogy már csak nevetni tudok rajta, hogy egyszerűen nem lehet egy jó és izgalmas levelezést összehozni :) Pedig való igaz amit már írtak, újabban egyre többen vannak akik jól írnak. Írnának...😅

Meg még van egy valami. Nem csak az írásmódnak, a tartalomnak kell, hogy jónak legyen, de úgy összességében kell, hogy legyen a levelezésben még valami plusz. Mert hiába ír jól, ha egyszerűen az izgató tartalom körül nincs valami, ami magát a beszélgetést úgy komplett, izgalmassá, élvezetessé teszi.

2022. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na de most komolyan, ne már...Elemzem, hogy két fő alapszempont az írásmód és a tartalom, és akkor erre kapok egy ilyen beszélgetésre hívó üzenetet:

"Helló beszélgess velem. Írj. :)"

2022. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha. 😄😄
2022. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7, ez valóban briliáns! Helyes is, tartalmas is, szerintem megfogtad az Isten lábát.

Lehet, hogy nekidurálom magam, nagyképűség nélkül állíthatom, ennél mindkét tekintetben jóval többre vagyok képes. Még tán a hét esztendős unokaöcsém is...

2022. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem igazán megy úgy,ha nem tudom hogy nèz ki a másik.De cáfoljatok rám😃

30F

2022. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!