Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon masszázson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon masszázson voltatok már?

Figyelt kérdés

Mi a menete?

Hogy néz ki a dolog? Pucéran kell lenni, megmaszíroz majd a végén kézzel kielégít? Ő ruhában van?


2022. okt. 21. 13:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
90%
Kiválasztod az oldalon, felhívod, telefonon elmond mindent. Ha részedről rendben van, akkor egyeztettek időpontot. Miután odaértél fizetsz, van lehetőséged zuhanyzásra, esetleg ők kérik is. Miután ez megvan, felfekszel egy ágyra vagy jobb esetben masszázs ágyra és ott megkapod a masszázst, a végén pedig ha kéred, akkor lesz valamilyen "happy end", ami legtöbbször azt jelenti, hogy kézzel vagy orálisan kielégít. Utána szintén zuhany, és viszont látásra.
2022. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

8

Hát nem tudom. Nekem nem egyszer előfordult már. Biztos csak szerencsém volt és jó lányt fogtam ki.


A 7es voltam

2022. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Elég ha bent a lakásban vetkőzöl le. 😉


Amúgy telefonon kérdezd meg hogy mennek nála a dolgok. Általában meztelenül vagytok, masszíroz, aztán kiveri. Dugás nincs, de egy kis finom simogatás a részedről belefér.

2022. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Blaise83 ***** válasza:
45%
Én férfiként imádom a női lábakat, lábfejeket és talpakat masszírózni, kényetetni órákon át, de a tapasztalataim szerint, a másik nemnél erre alig van igény.
2022. okt. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Stellával voltam a tetovált csajjal
2023. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb masszőz azért nemcsak kézimunkát vállal, hanem le is szop.
2023. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Voltam. Én pucér ő valami fehérnemű.

Az elején és a vègén is lehet lőni.

Kérdezet,hogy szájjal vagy kézzel csinálja.

Lehetett matatni a puncijában ami finom meleg és nagyon nedves.

Ha szájjak kéred szolni kell a lövés előtt mert nem szereti szájba kapni.


Szoval:szopás masszázs szopás volt a sorrend.

2023. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!