Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érdemes jó színvonalú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes jó színvonalú örömlányt találni/választani az alábbi céllal?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok szex terén (kezdve a csókkal), és a tapasztalatlanságomból adódó gátlásosság miatt nem tudok semmilyen nőt megszerezni, pedig akadna olyan akinek tetszenék.


Eldöntöttem, hogy ezen csak az segít, ha örömlánynál tapasztalatot szerzek.


Mivel ez nemcsak egy jelentéktelen ürítés lenne, hanem életre szóló tapasztalat, elgondolásom szerint kétszer 2-3 órás alkalom, ezért jól meg kellene választani és nem sajnálom rá a pénzt (persze a nagyon luxus nem fér bele).

Milyen tippeket tudnátok adni, hogy egy igazán jó minőségű, odaadó örömlányt találjak, aki nem csak egy lyuk, hanem már csóktól kezdődően hajlandó tanítgatni, odafigyel és minőségi élményt nyújt?


A rosszlányokat ismerem, de ránéztem, és elég sok ott az alacsony színvonalú is, ezért bizonytalan vagyok. Van-e jobb forrás, ahol garantáltabb az, hogy jót fogok ki?



2022. okt. 20. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Aha...Porsche kéne, Suzuki árban... Sok sikert!
2022. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, már ebből látszik hogy túlkomplikálod. Ilyenek nem mennek el végül sose csak terveznek mindig.


Rosszlányok oldalon rengeteg jó van, tessék választani.


Erre figyelj, akkor nem lesz gond:


- vannak e olyan képei, ami nem csak műtermi, retusos

- bemutatkozása milyen, illetve miket vállal. Mivel első alkalom lenne gondolom nincs extrém igényed így könnyen találsz olyat aki kezdőt vállal

- olvass beszámolókat.


Akikről van mondjuk 2 negatív meg 35 pozitív akkor nem kérdés hogy menj hozzá.


Első körben mindenképp olyat nézz, akinél mindenki számára olvasható a beszámoló.


Ennyi a történet igazából.

Ha tetszik és megfelelő hívd fel, érdeklődj. Aztán menj hozzá.


u.i.: legyél ápolt, normális átlagos ruhákat vegyél fel nem kell öltöny, de azért pörköltszaftos felső meg mackógatya se.

2022. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bro' sajna csajozni, kommunikálni egyik k.rva sem fog tudni megtanítani, nekik más a "szakmájuk". Ha nagyon erős szorongásaid vannak a szűzességed miatt azon talán tud segíteni (hogy már ne legyél az).

A #2-est kiegészítve olyat keress ahol olyasmi szavak szerepelnek mint barátnő-feeling, szüzesség elvétel stb ÉS telefonon kérdezz rá, hogy pl. megtanít-e csókolózni, segíteni tud-e (némi felálért) abban amiért hozzá fordulsz. Sok k.rvánál ezek a hívószavak csak üres lózung az adatlapján és amikor felhívod telón akkor máris visszakozik. Amire figyelj még az intelligencia, de ezt egy gyors telefonhívásból nagyjából érezni fogod.

2022. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket. Egyes, erről szó sincs. Prémiumot keresek prémium áron, de nem mega-luxust.
2022. okt. 20. 22:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Kommunikálni tudok, csak szorongásaim vannak, illetve a testiség terén jártasság hiánya. Nem szeretném egy leendő potenciális rendes barátnő kedvét szegni azzal, hogy nem tudok csókolni.
2022. okt. 20. 22:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben a korban már egy barátnő nem akar tanítgatni, bőven elhagytuk a 20 éves kort...
2022. okt. 20. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem olyan fene nagy ördöngösség a csók. Tudod mi a jó csók titka? Hogy felveszed a közös hullámhosszt, ráhangolódsz a partnerre. Nem mechanikusan kell csinálni, hanem érzésből - pont ez a lényege, a közös frekvencia felvétele.
2022. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan dolgot vársz el egy örömlánytól, amit csak egy érzelmekkel teli kapcsolat tudna neked megadni.

Ha megfizeted óradíjban, biztosan tanítgatna, de nem hiszem, hogy jobban tudna csókolni egy ilyen lány, mint egy olyan, akit leszólítasz.

Illetve szerintem ettől a gátlásaid nem fognak feloldódni benned.

2022. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!