Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik úgy velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy velem mint aki szerelmes ha csak “szexpartnerek” vagyunk egymásnak?

Figyelt kérdés

Mindig úgy törődik, kérdezősködik, milyen napom volt, hogy vagyok. Meg mondta nem csak akkor találkozna velem ha “olyan” van.

Sokszor felhív telefonon, hogy dumáljunk akkor is ha találkozni nem tudunk. Van, hogy ha nem is tud hívni de írni azért ír nekem.

Azt mondta sok időt töltene velem, s bár ezt elején nehezen hittem, kezdem azt gondolni nem viccelt, s komolyan gondolja.

Mindig elmondja mostanában mennyire hiányzom neki, meg mikor találkozunk akkor is elmondja, hogy nagyon hiányoztam. S, hogy folyton rám gondol, én járok az eszében.

Meg tök figyelmes, nem egyszer is kaptam tőle a kedvenc édességem, s ez szerintem nagyon aranyos gesztus.

Meg mindig fogja a kezemet a kocsiba ha megyünk valamerre.

Viszont egyik nap azt mondta nem akarja sérüljek, tehát akkor inkább fejezzük ezt be.

Vagyis ugye én azt hiszem kezdek.. vagyis már most belészerettem.

Ő ezt tudja/látja rajtam.

De ha ő nem akkor miért viselkedik úgy mint aki mégis?

Vagy ez mind oké ilyen téren is?? Vagy esetleg az lehet, hogy elkezdett ő is érezni többet?


2022. okt. 18. 06:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó mondat.

És ettől menekül, mert nem tudja, hogy te is többet érzel.

Hát mondd meg neki. De ne várj azonnali választ, hagyd emészteni.

Aztán maj kiderül, merre tovább.

2022. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szerelmes! Csak szimplán az embert, a Nőt, a barátot, testi, lelki társát látja benned, mert egy igazi férfi! Aki nem csak szexre használ! Aztán ki tudja?! Azért nem akarja ezt párkapcsolatnak tekinteni, mert ő jobban fél egy csalódástól, mind két irányba.
2022. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azt hiszi erre neked van szükséged és attól tart ha nem így csinálja, akkor többet nem nyeled le a végén neki.
2022. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
52%
Könnyen lehet, h kiismert és tudja, h így jobb veled a szex/nem àllsz odàbb egy jobb faszi kedvéért/nem is ismerkedsz màsokkal.
2022. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez inkább barátság extrákkal kapcsolat, mint sima szexkapcsolat.


Én is sokat beszélgettem a partnerekkel, szinte egész nap.

Ettől még nem voltak mélyebb érzéseim, de jól esett tartani a kapcsolatot, beszélgetni, érdekes témákat boncolgatni stb.

2022. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xKakashix ***** válasza:
25%

Meg kell tudnond, hogy mit szeretne pontosan, akar-e többet tőled vagy sem..

Az én szexkapcsolataimnak általában azért lett vége, mert a partnerem kezdett többet érezni, pedig én csak akkor viselkedtem úgy vele mintha együtt lennénk amikor tényleg együtt is töltöttünk egy hétvégét... ezért én szeretem meghúzni a határt akkor amikor nem vagyunk együtt, hogy ne képzeljenek bele többet.

Amiket leírtál én biztos nem csinálnék akkor ha nem szeretnék tőled többet mint szex, de minden ember más, tőle kell megtudnod, hogy mi a célja.

2022. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Vagy kezd igazán belédszeretni, vagy csak szimplán egy figyelmes pasi. Hogy ez kiderüljön, beszélgetni kell erről vele!
2022. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha most tenyleg csak a tulsuly a baja (bar ki tudja, irod, hogy regen sem volt tul sok szex), akkor pedig az egyik valaszolo teljesen jol elmondta a megoldast: le kell fogyni.

Irod, hogy lefogyni nem 1-2 het, akar honapokigis tarthat, de ti szeretnetek addig is szexelni.

1: csak TE szeretnel, o nem kivan.

2: meghizni sem 1-2 hetig tartott szerintem, folyamataban kellett volna elcsipni a problemat es idoben eszhez kapni, nem megvarni, amig akkora tulsulyunk lesz, hogy fel evig tart leadni, meg lovagloban is ralog a hasunk a masikra.

Teljesen igaz, hogy ha szeretunk valakit tulsullyal is szeretunk, o is szeret. A vonzodas mar kicsit nehezebb ugy, alapbol nem lehetett nala tul nagy kemia,ha ritka volt a szex. Es gondolom most te sem 3-5 kilot kaptal fel magadra, ha teljesen megvaltozott a tested, akkor ertheto, hogy nem vonzodik.

Amugy nokent mondom, tudom, hogy kemeny szavak voltak ezek amiket kaptal es nehez innen felepiteni az onbizalmad, de itt most neked kell felretenni az erzekenyseget meg az egot es orulni, hogy oszinten es nem bunkon elmondta, hogy mi a gond. Ezt most le kell nyelni es dolgozni a problema megszuntetesen. Hidd el, ha fogysz es neadj isten elkezdesz edzeni es latod magadon a valtozast akkor az onbizalmad is vissza fog jonni.

2022. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj, valamit elbaszarintottam, termeszetesen nem ide akartam irni :D
2022. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!