Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogyha szexuálisan izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogyha szexuálisan izgat ez a korosztály? 21/F

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, alapból mindig bejöttek a velem egykorúak is, illetve az idősebb nők is. Viszont mostanában valamiért különösen elkezdtek izgatni a 16-17 év körüli lányok is. Valamiért maga a tudat is izgató hogy fiatalabb nálam. Nem voltam még ilyen idős lánnyal, de őszintén szólva nem tudom hogy ez helyes-e hogy ennyire izgatnak.
2022. okt. 17. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
17 éves és 21 éves között nincs nagy különbség.
2022. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Még gyerek kategória vagy te is, ne agyalj ezen, semmi extra. Majd 30 évesen kezdj ilyenen gondolkodni.
2022. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Én 22 voltam mikor összejöttem a párommal aki 18 volt akkor, sose volt semmi áthidalhatatlan probléma a kapcsolatunkban a korból kifolyólag.
2022. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van!
2022. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Igazából az a tapasztalatom, hogy kijönni a legjobban a velem egy korúakkal jövök ki, a fiatalabbak csak szexuálisan izgatnak, de velük nem szokott meglenni annyira az összhang, ebben az időszakban sokat változik az ember rövid idő alatt, ez lehet azért van. Ugyanakkor én sem érzek azért akkora nagy különbséget és gyereknek érzem magam ilyen szempontból
2022. okt. 17. 10:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogy egy kis dícséretet is kapjál! Őszinte, és egészségesen kritikus vagy önmagaddal szemben, és belátod hogy "még gyereknek" érzed néha magad.

Mert valójában már felnőttnek számítasz, de még sem!

2022. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

16 éves csajok engem is izgatnak.

26f.

2022. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasit izgatja a tinik külseje.

Hány millió like van egy 15 éves seggén tiktokon, vagy instán? Ennek nagy része jóval idősebb emberektől jön.

Persze lehet álszenteskedni, de biológiailag a tökéletes kor és külső a 14-20 közt van.

2022. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Igazából az a tapasztalatom, hogy kijönni a legjobban a velem egy korúakkal jövök ki, a fiatalabbak csak szexuálisan izgatnak, de velük nem szokott meglenni annyira az összhang, ebben az időszakban sokat változik az ember rövid idő alatt, ez lehet azért van. Ugyanakkor én sem érzek azért akkora nagy különbséget és gyereknek érzem magam ilyen szempontból"


Ne aggódj, ezzel később is így leszel: főleg a veled egykorúakkal leszel egy hullámhosszon, bennük találod meg a társad, egyúttal bővülni fog az ízlésed, képes leszel vonzónak találni idősebb nőket is - de a termékeny korszakuk elején járó szexi fiatal csajokat mindig is izgatónak fogod találni szexuálisan, ilyen ez a biológia.

2022. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A párom 17 volt én meg 33 amikor megismerkedtünk.

Nincs ezzel semmi gond.

2022. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!