Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már swinger klubban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már swinger klubban?

Figyelt kérdés
Hány évesen és miért mentél el először? Jó élmény volt? Nem féltél attól, hogy sok lesz az igénytelen ember vagy összeszedsz valami nemi betegséget?
2022. okt. 15. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Igen voltam, azóta is járok és fogok is még menni :) 30x évesen voltam legelőször, azt találtam ott amit vártam, kötetlen, felszabadult erotika. Nyilvánvalóan szabályok mentén (szimpátia alapon működik ott is).

Nemi betegségek: arra való az óvszer, minden szobában hegyekben áll, nem'tom hány partnerem volt klubban és klubbon kívül (nem számolom mert minek), de soha nem kaptam még el semmit.

Igényesség... a magas belépők szűrik valamennyire az embereket, sokkal igényesebbek az emberek egy swingerben mint egy normál szórakozóhelyen. S sokkal szigorúbbak is a "játékszabályok", a tolakodó, zaklató, viselkedni nem tudó embereket sokkal hamarabb kivágják mint egy szimpla szórakozóhelyről.

Nem egyforma ettől még minden klub, van ahova az egyszerűbb emberek járnak, s van olyan hova úgymond az úri közönség (orvosok, ügyvédek stb. is szép számmal).

2022. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Fiatalon kipróbáltam és jó volt. Nagyon tetszett, hogy azt kapom, amit látok, semmi kamuzás. Már voltak akkoriban netes társkeresők, de hát a valóság és chat beszélgetések egyáltalán nem fedték a valóságot.

Swingerben 1 óra és 5 megszólított ember után már szexeltem, olyan valakivel, aki tényleg bejött.

Betegségek tekintetében nem értem miért lenne jobb egy átlagos hétvégi szórakozó helyen szexpartnert felszedni.


"Igényesség... a magas belépők szűrik valamennyire az embereket, sokkal igényesebbek az emberek egy swingerben mint egy normál szórakozóhelyen."

100% egyetértek.

N

2022. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem fedték egymást. 🙂
2022. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!