Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utalgatott a nagy méretére,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalgatott a nagy méretére, majd élesben kiderült, hogy pont az ellentéte. Csajok, mit szóltatok volna?

Figyelt kérdés

Mielőtt lefeküdtem ezzel a férfival találkoztunk párszor (ismertük már egymást személyesen is), sokat beszélgettünk messengeren is. Leírta, mennyire kíván de majd ügyel rá, hogy ne okozzon fájdalmat mert neki elég nagy meg vastag. Voltam már ilyen méretű pasival és kicsit fájdalmas is volt, hiába volt óvatos, ezért nem kapott el a boldogság erre az információra.

Viszont amikor oda került a sor és lekerültek a ruhák, hát... Nem tudom, kb 10 cm lehetett de vastagnak semmiképp sem mondható.

Más ok miatt nem jöttünk össze végül de akkor sem értem, ez mire volt jó? Láttam rajta, hogy ő tényleg büszke volt a méretére.

Más nőket kérdeznék, ti is jártatok már így? Mit szóltatok hozzá?



2022. okt. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus esete hogy kínjában sírjon vagy nevessen az ember lánya!
2022. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy idő után ahogy tapasztalsz rájössz hogy aki a méretével henceg annak legfeljebb átlagos (többnyire azt sem tudja használni) és a hű de sokszor bírom, milyen gyorsan feláll figurák a korai magömléses félimpotensek. Minél több az önfényezés annál harmatosabb a valós teljesítmény.
2022. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Aztán mégis hány évesek vagytok? 16?
2022. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha ez tényleg igaz akkor én arra tippelnék, hogy 1940-ben érzi magát és azt hiszi ha magával el tudja hitetni, hogy nagy, és ezt magabiztosan elő is tudja adni neked, akkor biztosan te is el fogod hinni.
2022. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen, volt. Nagy és vastag és nem talál gumit...

Mikor találkoztunk, fel sem állt, a puha farkára próbálta erőltetni a gumit és közben végig kommentelte, hogy ezért nehéz neki gumit venni, stb...

2022. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Volt, 12 cm volt állva - ezzel alapból semmi gond -, és vagy 20x lelankadt, mire végre 45 perc! maszatolás után elment.


Köhm... izé, aztán ő sértődött meg, hogy nem akarok tőle semmit.

2022. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
5-ös, nem Gergőnek hívták az illetőt? Félelmetesen ismerős a szitu. :(
2022. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!