Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki miért szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki miért szereti a mélytorkot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, ez azért egy összetett dolog.

Eleinte azért akartam csinálni, mert tudom, mennyire élvezik a pasik. sokat gyakoroltam, hogy jól tudjam csinálni és be tudjam kapni tövig öklendezés nélkül. De közben engem is felizgat, kifejezetten szeretem csinálni. És persze, biztos az is benne van, hogy nekem is van szubmisszív oldalam, az is izgató, hogy dominál, használ, a gyönyör eszköze vagyok akkor és ott a számára.

2022. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert szeretem, ha ő irányít. Ráfogja a fejem, dgja a szám, az övé vagyok.
2022. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Ennek mi értelme van, ha már önként is "kiny@lják a nők a pasik s*ggét", ahogy a 11-es meg a 12-es írja? Ti mit kaptok a pasiktól? Miért jó az, hogy már a legtöbb nő önként egy szimpla szexba@bának nyilvánítja magát: "mehet s*ggbe", "mélytorkozni szeretek", "szeretem, ha az arcomra verik". Mi van??? Nálatok meddig szokott egy kapcsolat tartani? Nem véletlen, hogy kialakult, hogy egy pasi 50-80 nővel fekszik le, aztán valakiben valami nem tetszik neki, azt meg kidobja és rajta röhög a haverjaival. Pl "van egy k*rv@ jó sztorim, nem engedte, hogy ráverjem a végén a farkamat. Meg szőrös volt neki, undorító." Basszus. Lehet olyan faszit találni, akinek tetszik egy nő, pedálozik érte, aztán megbecsüli? És fordítva? Partner vagyok a srácnak és nem az alárendelt k*rv@ja, akit szeret mutogatni, mert melltartó nélkül mászkál nyáron egy kis toppan és benyomhatom a torkára a farkam, mert az az élvezet? Miért nem jó, ha valaki addig kapja be, amíg tudja, alatta meg masszírozza meg a golyókat is kényezteti? Az nem "elég"?
2022. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pillér2 ***** válasza:
51%

13,


Mindenki más. Én azt szeretem, ha kxrvának vagy rxbancnak becéz a barátom, ha fojtogat, pofozgat, megdugja a számat, taknyom-nyálam egybefolyva. Igen, mindig alárendelődöm neki az életben, szexbaba vagyok és ezt élvezem. Ő pedig pont emiatt becsül meg, mert imádja,hogy ilyen vagyok, persze ez kiegészítődik több dologgal, de ez akkor is fontos a számára, és nekem is. Igaz, hogy rxbancosan öltözöm sokszor, de mi ezt szeretjük, mindkettőnknek ez tetszik, ahogy a hülye rxbanc csipkében szétszxpatódik, majd a torkára élveznek, majd utána megint egy órára rá.

2023. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

:)) igen, gondolom.

A 14-es fiú hozzászóló kicsit átesett a ló túloldalára.

2023. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pillér2 ***** válasza:
25 éves nő vagyok:D
2023. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!