Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!Mi a legjobb a kinyalásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Mi a legjobb a kinyalásban?

Figyelt kérdés
Íz,lány reakciója stb?

2022. okt. 12. 00:59
A kérdező szavazást indított:
lány reakciója
íz
egyéb
mindent
59 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megfogalmazni, engem izgat maga az egész helyzet, a puncit egy varázslatos, nagyon izgató szervnek tartom, és tetszik a gondolat is, hogy olyankor teljesen alárendelem magam a " punci akaratának", csak azért létezem azokban a percekben, hogy kiszolgáljam. Valahogy így fogom fel, és ez olyan izgi. Azzal a kellemes meleggel ami sugárzik belőle, az ízzel/illattal együtt tökély tud lenni. Nyilván ez az ideális eset, nem minden alkalomnál van meg ez a hangulat pont így, de amikor igazán át tudom érezni, akkor valami ilyesmi van.
2022. okt. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
All in one, nem elválaszthatóak, de meghatározó benne a másiknak történő örömszerzés.
2022. okt. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A pin@ közelsége és minden, ami ezzel együtt jár. A pin@ illata, nedve, formája, melegsége.
2022. okt. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
24%

Nincs is szebb egykis Rimjob-nàl.


Én speciel szeretem, de azért verje is közben!

2022. okt. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Imádom a puncit és amikor meglátom bele akarok nyalni nem íz nem reakció egyszerűen szeretek nyalni
2022. okt. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nr.1 hogy örömet okozok vele

Nr.2 csajnak lesz orgazmusa

Nr.3 izgatóan nedves, nyálkás lesz tőle a puncija

2022. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy egyre jobban felizgul, beindul, remeg, nyög, húzza oda a fejem, vergődik a nyelvemen, mozgatja magát, egy kis orgazmus kontrollal húzni, halasztani, hogy megőrüljön a vágytól.... 😀
2022. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden. Imádom a punci ízét, puhaságát, melegségét. Imádom a barátnőm reakcióját, ahogy élvezi az egészet.
2022. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Én azt imádom mikor a szám fölé gugol és úgy nyalom imadom a puncit és élvezem ahogy a punci finom nedve csorog a számba és atjárja az ízlelőbimbóimat. Ur isten na be is merevedtem .😊
2022. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a finom punci íze,keverve azzal a kéjes élvezéssel felűlmúlhatatlan!😉
2022. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!