Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki azelőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azelőtt vesztette el, mielőtt gimis lett?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, kivel, és miért? Milyen neműek vagytok? Megbántátok?

2022. okt. 8. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

technikailag igen, hiszen nem jártam gimibe, hanem szakközépiskolába :D


de persze normális választ adva "nem" a válasz részemről, hiszen kb 18 éves voltam, ami nem "gimis kor előtti életkor" :D

2022. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Tehát konkrétan bűncselekmény bevallását kéred e fórumon?


Nice try.

2022. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
#2 12-14 éves kor között 18 éven alulival nem bűncselekmény, bár kétségtelenül felesleges ennyire korán kezdeni 😅
2022. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

2. Szerinted aki nem gimis, az mind 13 éves vagy kevesebb?

A válaszoló 14-15 évesekre gondolt szerintem. Vagy nem tudom, őt kéne megkérdezni, mire gondolt.

2022. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

8. osztályban elsőnek veszítettem el a szüzességem.


14 éves fiú voltam és egy lány osztálytársammal történt meg a dolog.


Nem bántam meg, mert önbizalmat adott az elkövetkező években, hogy X, Y dolgot kipróbáltam már, van tapasztalatom és emiatt nem izgultam túl a dolgokat. Meg a lány, akivel megtörtént, most egy nagyobb influencer, így a későbbiekben még érdekesebb lett a történek ha erről meséltem bárkinek.


Az mondjuk pici furcsa, hogy mostani barátnőm folyamatosan az insta storyját nézi és nem miattam, mert valamikor régen volt küzünk egymáshoz, csak szimplán, mert szereti a tartalmat, amit gyárt, így akarva akaratlanul is része még az életemnek.


A szex maga rettenetes volt és picit talán emiatt picit el is ment tőle a kedvem, tehát a fentieket jobban árnyalva, nem csak pozitív érzéseket hagyott bennem. Meg nem volt lehetőségünk javítani rajta, mert én elég hamar szakítottam vele.

2022. okt. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Igen még óvodàban történt. Nem bàntam meg.
2022. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
14 voltam,a pasi 16. Nem bántam meg, mert jó volt.
2022. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

14 voltam, a srác valami 21 körül.

Megbántam, mert úgy vitt bele, igazából nem akartam.

2022. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát mondhatni, hogy már gimis voltam de mégsem mert ugyan már felvettek de az év még nem kezdődött el. Szóval a gimi első éve előtt, pont nyáron vesztettem el. Lány vagyok.
2023. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Gazsi vagyok általános iskola alsotagozatába jártam, amikor elvesztettem, persze már elmultam 18.
2023. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!