Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért él még mindig az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él még mindig az, hogy a csúnya lányok elérhetők az átlagos vagy az alatti férfiaknak, amikor valójában az aszexuális nők érhetők el csak, bármilyen külsejű is legyen?

Figyelt kérdés

Minden külsejű ember a szépre vágyik. Pont. Mindenkinek van ízlése, de ettől még van előnyösebb és előnytelenebb külsejű ember. És ez sajnos nem csak ápoltság, ruházat és ideális testsúly kérdése.


Ez még a nőknél is ugyanúgy megvan, csak náluk annyi a különbség, hogy a hombárfejű vagy vizslafejű nőre ha ápolt és ideális testsúllyal rendelkezik, akkor "csak" mondjuk 10 ember fog rámenni nem több ezer, mint az általa irigyelt instamodellekre.


Azt is kár lenne tagadni, hogy a férfiaknak fontosabb a szex, mint a nőknek. Ami azt jelenti, hogy JÓVAL TÖBB férfinak fontos a szex, mint nőnek. Ezért azok a nők kb. MIND elkelnek, akiknek fontos a szex és ezen igényük kiélését semmi más nem korlátozza (jellemzően itt szokott lenni az, hogy Lang Györgyi külsővel akar Brad Pittet és/VAGY "amiben jó vagy, ne csináld ingyen" mottóval megpróbálja összekötni a kellemest a hasznossal és egy pénzes pasit megfogni magának, vagy sugar babynek áll, esetleg rosszlányokozik).


És akkor hoppon marad egy csomó férfi, aki szereti (szeretné) a szexet, de nem jutott már neki a jóval kevesebb példányból fehérmájú nő.


Meg egy csomó olyan nő, aki egyáltalán nem, vagy alig akar szexelni.



2022. okt. 8. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de rég olvastam ennyi zagyvaságot egyben... picsogsz, hogy neked fehérmájú nő kell. Na és te mit teszel érte cserébe? Az hogy dugni akarsz még édeskevés - azt mindenki tud.

Megjegyzem, az elméleted teljesen téves. A nők ugyanúgy vágynak a szexre, ha megvan a kötődés ugyanolyan gyakran és sűrűséggel. Ja hogy vannak akiknek eltér a libidója? Hát van, a férfiaknak sem egyforma. Ettől még ugord meg az első lépcsőfokot - gyere össze legalább egy nővel hülye elméleteken történő rágódás helyett.

2022. okt. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Na és te mit teszel érte cserébe?"


Ha tudnám, hogy mi kell egy fehérmájú nőnek, akkor már közelebb lennék a megoldáshoz.


"Ettől még ugord meg az első lépcsőfokot - gyere össze legalább egy nővel hülye elméleteken történő rágódás helyett."


Ahol a szex jól működött, az anyagi helyzetem miatt mentünk szét úgy, hogy amúgy egyáltalán nincs okom panaszra, csak hát szar családi háttérből nem könnyű várat építeni és többsége nálam jóval pénzesebb pasikhoz volt szokva.


Ahol a kapcsolat többi része működött volna jól, ott meg az volt a bajuk, hogy, idézni próbálom:

"Te állandóan csak szexelni akarsz. Jó veled, nem arról van szó, de nekem ennyi nem megy. Van, amikor egyszerűen nem kívánom, mit nem lehet ezen nem érteni?"


Illetve a köztudottan fehérmájú nők közül egyiknek sem keltettem fel az érdeklődését. És nem úgy mentem oda, hogy "Szia, a Laci haverom mondta, hogy te igazi szexéhes kis vadmacska vagy és hát a Laci sem egy adonisz, meg csóróbb is, mint én és mégsem ezért dobtad, hanem mert (ide képzelj akármit), de én nem ilyen vagyok, úgyhogy tehetnénk egy próbát.", hanem a tipikus ismerkedős klisével, amire harap minden nő, akinek kicsit is vonzó az adott férfi.

2022. okt. 8. 03:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
brühühü
2022. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjál le, leszámítva a 18 éves hormontúltengős lányokat a legtöbb nő megelégszik a heti 1-2 dugással, ha már kapcsolatban van. Az elején nyilván rámarkolászik a pöcsödre hetente többször is, de később már nem. Szóval ha te olyan nőt akarsz, aki a bránereden pörögne naphosszat, nem lesz könnyű dolgod még akkor se, ha sztár kinézeted van.

A csúnya lányokat nem szedik fel az alfák. Akkor se, ha magas a libidójuk. Beérik az átlagossal egy idő után , mert fiatalon még akad 1-2, aki beteszi őket a naptárba szerdai lánynak, de később már csak az átlagosak, vagy a nyomik maradnak. A libidó pedig nem kinézet függő.

2022. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!