Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő srácok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok milyen vágyaitok vannak?

Figyelt kérdés
Ötleteket is próbálok meríteni.:)

2022. okt. 7. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

- mélytorok hosszan

- pasit a barátnője előtt megdugni vagy szopatni

- majd a barátnőjét

- kötözésben lévő csajt seggbe dugni majd punciba

- szopás közben befogni az orrát

- lefotózni ahogy teleélvezem az arcát

2022. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Dominaként tudnék mesélni mikre vágynak srácok. Na és arról is hogy mit tesznek meg tényleg. Főleg a fiatalabb srácok
2022. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Engem a BDSM DS ága izgat, irányítani szeretek erotikán túl is. Szeretem, ha odaadó, engedelmes a partner. Amilyen téren átadja az irányítást abban lehetőségek szerint irányítani, feladatokat, szabályokat hozni.


F

2022. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Minden, ami lábfétissel kapcsolatos.
2022. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha a vágyairól ír valaki miért kell lekamusozni kedves 5. kommentelő?
2022. okt. 7. 16:47
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Huh izgalmasak. A fiús rész eskü elgondolkoztatott hogy vajon tényleg van aki ezt hagyná fiú létére a csaj előtt? Mondjuk én fiút szadizni szívesen szadiznék csaj nélkül is :)
2022. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

-Megdugnám valaki feleségét/barátnőjét a barátja/férje előtt

-Addig szopatnék egy nőt, amíg el nem fárad a szája, utána pedig jó hosszan tovább

-Miközben dugom a nőt fognám a nyakát és random rászorítanék, hogy érezze ki a főnök

-Szolgálólányként alkalmaznék egyet akit ha kedvem van megdugok, ha pedig olyanom van akkor csak szopatom vagy csak a seggét használom

2022. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezekre a vágyakra amúgy lehet is találni valahol embereket? Nem bántásból kérdezem. Eskü. Van ami még engem is felizgatott. Srác vagyok.
2022. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Srácként semmilyen, Férfiként domináns oldalról történő játékok, forced, gangbang, dogging, miazmás.
2022. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
#10 lehet találni, de ne "srác" legyél mert akkor nem fogsz
2022. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!