Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem kenyeztet a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kenyeztet a pasi ennyi ido utan?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt (en vagyok a no) Tudni kell, hogy nem tinik, 40-es evek elejeben vagyunk. Elejen meg neha volt max.1perc oral a reszerol. De magatol sosem ad. Ujjazni egyaltalan nem szokott. O elvarja a kenyeztetest (amit meg is adok-kezzel es szajjal, min. 10 perc mindig van-, hisz szeretem, fontos hogy elegedett legyen) Uj pozokra nem nyitott, szerinte eleg kell legyen hogy volt szex (aktiv vagyok benne, nem fadarab!).

Masreszt ami parkapcsolat: nem mutatott be a hozzatartozoinak, max. ha. veletlen osszefutottunk. Mindig en utazom hozza, o sosem volt a varosunkban (20 km a tavolsag). Eljarni el szoktunk progamokra. Nem elunk egyutt. Telefonon sokat beszelunk, erdeklodik amugy felolem. Mit gondoltok? Miert ilyen valaki?



2022. okt. 5. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól hogy valaki 40 éves még lehet önző pöts az ágyban - a fickó is ilyen. Szóval házhoz viszed neki a p.ncust amit semmivel sem viszonoz csak azzal hogy önző módon kielégítsd? Na wazze' a párkapcsolat többi része ebből már következnie kellene - bocs de 40 évesen ebből már le kellett volna vágnod mi a szitu.
2022. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szakítanék.
2022. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, az onzo szot megerdemi mar. Szoltam neki, es csak igerte hogy majd legkozelebb, meg faj a nyaka amiatt nem, stb. (Higieniaval nincs gond) Ilyen tipus palival nem volt dolgom meg, azert is fura hogy nem nezi mi jo nekem. (Korabbi partnerek szoges ellentete volt) En azt gondoltam, ennyi idosen ilyen mar nincsen.
2022. okt. 5. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 ne haragudj kérdező, de jó hülye vagy hogy 2 éve folyamatosan beveszed a cuclit és elhiszed a meséjét. Más 2 hét után átlátja mi a szitu.
2022. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy kényelmes bds paraszt már bocsi! Ő nem utazik sose, nem mutat be senkinek, nem kényeztet? Mi lófszt vársz? Pont lszar hogy mi van veled! Ne alázd már meg magad! Bszd ki ezt a csótányt!
2022. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kukába vele!
2022. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Agyilag tini vagy,ez a pasi lesz.r téged csak az ő élvezete fontos,és nem is szeret abszolút,sok boldogságot naivka....
2022. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírnád őszintén, hogy ha ugyanez fordítva lenne, akkor szerinted veled lenne még két év után?
2022. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fáj a nyaka mikor nyál, ráadásul 1percig nyal? Te se vedd a szádba mert fáj az állkapcsod. Ilyen hülye kifogást még nem hallottam.

Viszont lehet hogy nem kellemes illatod van ott csak te is azt hiszed hogy minden rendben van ott. Volt olyan nőm akinek büdös volt ott és ezért nem nyaltsm. De ha illatos akkor nem értem a pasidat. Próbaljátok 69-ben!

2022. okt. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!