Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok szerintetek szexi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szerintetek szexi az amikor a hófehér zoknin kiülnek a lábujjai a lány lábán mert enyhén koszos a zokni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Szexi bizony! Csak válaszolj mert az üzenetedre válaszoltam az előbb!
2022. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, szerintem zoknival sajna nem, inkább akkor harisnyával.
2022. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem mert igénytelen az ilyen nő legyen rajta mindig tiszta és jó illatú és a farkam masszírozza vele
2022. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem lennék nő😆. Itt már minden igénytelen. A csajon csak világító hófehér zoknik lehetnek, ha járkál a lábán is, lehetőleg koszosodás nélkül tegye. Aztán lehet egy ilyet puffogtató csávónak egésznapos büdös, hugyos rohadás van a gatyájában. De a csaj az igénytelen ha a talpán jár, és emiatt nem hófehér a zoknija.
2022. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

#4-es, várj, itt arról van szó, hogy erotikus-e a koszos zokni, nem arról, hogy ha a lány leveszi a cipőjét és van a zokniján 2 hajszál, akkor már csöves.


Nekem pl a szex az egy olyan dolog, ami lakásban történik és lehetőleg tisztán. Nem az erdőben egy pokrócon a ledobott túrabakancs mellett, amiből dől a savanyú lábszag, vagy 69-nél a kedvesem kikopott sárga zokniját nézegetem.


Tud erotikus és izgató lenni a ruha, ha az szép és tiszta. Vagy volt már zokni a kedvesemen az aktus közben, mert épp fázott a lába és azt nem vette le, de nem a 3 napos zokniról volt szó, vagy ami egész nap a lábán volt a cipőben. :D

2022. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Csak akkor ha szarba lépett. Óvatosan húzd le,nehogy szaros legyen a kezed, majd lehet szopogatni. Te gyagyás vagy.
2022. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

#4

Én elvárom hogy tiszta, friss legyen minden ruhadarab rajta. Ha ehhez 3x kell átöltöznie akkor annyiszor.

2022. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Az jobb. amikor a sarka, vagy a talpa koszos így a zokninak.
2022. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Vegyen fel papucsot ha fehér zokni van rajta, meg egyébként is. Itt már minden szexi, igénytelenség a nő akkor annál szexibb. De ha vadabb vagyok az ágyban akkor egy beteg férfi vagyok. Ti vagytok a betegek.
2022. okt. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Igen! Lábujjak, sarok, talp, ezeket enyhén piszkosan szeretem. Meg az is nagyon felizgat ha a lábújja tövében izaddsagfolt van a zokniban.
2022. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!