Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen normális szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen normális szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, nem találok barátnőt. Mindig azt gondoltam hogy majd lesz, de már kicsit kezdem feladni, valamit rosszul csinálok, vagy inkább nincs szerencsém.

Eléggé rossz érzés, főleg hogy engem nem tudnak megszeretni, más fiúkat meg imádnak a lányok.

Nem is a szex hanem a kölcsönös szeretet, szerelem hiányzik. Engem még sosem szeretett egy lány sem:(


2022. okt. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel semmi gond, ne aggódj!
2022. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az, egyáltalán nem gáz, vagy probléma.
2022. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Eléggé
2022. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

És ha itt azt mondják, hogy nem normális, akkor elbújdosol?

Kapd össze magad! Ismerkedj, járj szórakozni, klubokba, közösségi programokra, keress valami hobbit, ahol lányokkal is találkozhatsz, íratkozz be tánciskolába, stb. Elsőre ne barátnőt akarj, hanem csak beszélgetni a lányokkal. Legtöbben itt szúrják el (én is így voltam), hogy görcsösen barátnőt akarnak és ezt megérzik a nők és menekülnek. A nőknek magabiztos férfi kell, aki tudja mit akar és elvan nő nélkül is ha kell.

Nekem is sokáig tartott, mire erre rájöttem, 24 éves koromig szűz voltam. De amikor szedtem magamra egy kis önbizalmat és csak lazán kezdtem el ismerkedni, akkor rögtön elkezdtek jönni a nők is.

2022. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Abban az esetben ha pl egy szigeten ragadtál, ahol semmiféle lehetőség az ismerkedésre, úgy azt mondanám, hát nincs más lehetőség törődj bele! De így, amikor eljárhatsz szórakozni, a közösségi felületek is hemzsegnek az ismerkedési lehetőségektől, téged mégis mi tart vissza? Az a romantikus ábrándozás, hogy majd jön egy lány, és egy szempillantás alatt beléd szeret, rád ír, és randira hív? Jelzem az utóbbi a te dolgod lenne többnyire.
2022. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig ez a téma nálad?Változtass a dolgokon.
2022. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!