Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor én nem érzek semmit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor én nem érzek semmit a punciból, mondhatni harangozom benne a farkammal, olyankor a lány sem érez semmit. Ez fix. Ez azt jelenti, hogy amikor én nagyon szűknek érzem, akkor Őt is erős inger éri?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Nem, az egyik nem következik a másikból
Igen, legalábbis valószínű
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy hogy használod...
2022. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én a feleségemben harangozok, pedig átlag feletti a méretem. Csak szülés után annyira kitágult mint az állat... Teljesen máshogy kell kefélnem mint előtte hogy jó legyen neki. Korábban elég volt berakni annyira szűk volt hogy kitoltotte a farkam. Most játszani kell vele, helyezkedni, méhszajon döfni a G pontot a makkommal surolgatni. Most az a kedvenc hogy a bejáratnál a makkom teteje el jatszom
2022. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Èn baromi szűknek éreztem a csajt, erre ő azt mondta nem érez semmit. Átlag alatti méretem van. (14 cm körül)
2022. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es


probaljatok meg plugot rakni. ugy jo lesz.

2022. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon felizgulok, ki tud tágulni annyira, hogy "harangozni" lehet, hiába volt mondjuk az elején olyan szűk, hogy alig fért be. Amúgy érzem, akkor is ha kitágul, érzékenyebb lesz, meg ha rászoritok, akkor pláne. A #2 által leírt taktika amúgy jó. Ilyenkor póz váltás is tid segíteni, de erről a partnert kell kérdezni, hogy neki mi a jó.
2022. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

2es vagyok. Mit? Nem tudok mire gondolsz. Megtenned, hogy leírod itt vagy akár privatban? Köszönöm

2022. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!