Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szexeltek mar pénzért!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szexeltek mar pénzért! Miért mentél bele?

Figyelt kérdés
Csak a pénz, vagy tetszett az illető is, esetleg a helyzet?
2022. okt. 3. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Pénzért sem szexelnék olyannal, akihez nem tudok legalább fizikailag vonzódni...
2022. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
#1 összefoglaltad a puncs.hu lényegét
2022. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
#2: nem értek egyet. Szerintem vannak bőven olyanok a puncson, akiknek nem szempont a vonzalom...
2022. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen csaj írhatna nekem...
2022. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

#2 amit a puncs.hu is optimális eltartásnak jelöl meg (250k-500k), azt egy felső-középosztálybeli pasi ki tudja csengetni. Csakhogy ennyiért senki nem fog elnézőbb lenni egy pasi külsejével sem. A kiemelt költés (500k-1m) már lehet, hogy szépít, ebből sokkal kevesebb pali is van, és hát legyünk őszinték, ez már hol és kinek éri meg? Max egy hónapig valami nagyon jó, fiatal csajt felpróbál egy nőknél nagyon esélytelen pasi, és kész. De igazából ezen a szinten meg már barátnőt is tarthat, ahol valamennyire érzelmek is vannak, és annyiszor sunázza meg, ahányszor csak akarja. Na, szóval a lényeg az, hogy a többség nem fog engedni az igényeiből. Ami a puncs.hu "optimális" elvárásnak jelöl meg, azt egyébként elvárja egy átlag középosztályos nő is (legyen lakásod, autód, stb.), tehát itt a dolog a résztvevők 80-90%-a számára véget is ér. Bár én találkoztam már olyan nővel is, aki a "kiemelt" kategóriát várja el a pasijától, nem teljesen ok nélkül, lévén ma egy rezidens orvos vagy egy ügyvéd csaj megkeres annyit, hogy ha a pasijától jobb fizetést vár el (amit rá vagy a közös dolgokra kell költeni), akkor az kb. a kiemelt kategória.


Ha akarod, lebontom neked megyénként, hogy miért borzasztó ritka az, amiről beszélsz.

2022. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előzőt a #3-nak írtam, bocsi.
2022. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5: nem kell lebontanod, mert ezek nem tények amit írsz, hanem a te saját teóriád.
2022. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pénz és közös vonzalom együtt
2022. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 linkeljek pár bemutatkozót puncsról, amik osztják az "én teóriáimat", vagy keresel magadnak, és szépen csendben maradsz?
2022. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: nem megyek bele parttalan vitákba, a te fejedben megvan mindenre a válasz. Ugyanígy linkelhetnék egy rakás olyat is, amelyek nem osztják a te teóriádat.

És ha figyeltél volna, sosem mondtam, hogy nincsenek olyanok amire te célzol. Csak azt, hogy messze nem csak olyanok vannak.

Mellesleg ha felnőtt ember lennél, tudnád, hogy egy dolog a bemutatkozó "marketingszöveg" és megint más a valóság...

2022. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!