Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz SUB lányok léteznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz SUB lányok léteznek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 18:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
6-os korrekt. Én is futottam bele "műsub" nőbe. Igaz nem volt szűz. De messze alulmúlta az elképzeléseim. A fájdalmat alig tűrte, kényszer mélytoroknál fulladozott összevissza meg kapálózott ahelyett hogy méltón viselte volna. Análban se bírta, nem tudott kellően gyorsan tágulni, nem tűrte. Egy subtól elvárom a teljes alávetettséget, magas tűrőképességet. Ha ez nincs meg akkor nem sub az illető, csak divatolni akar, vagy ezzel akar vonzóbb lenni. De az ágyban hamar lehull a lepel.
2022. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Már elkeltek, nincsenek.
2022. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
Léteznek. Legjobb nők a világon. Nem igényelnek udvarlást, ajándékokat csak teszik a dolgukat. Minden téren kielégítőek. Legjobb. Legyél lekezelő, nőgyűlölő, bunkó arra tapadnak mint maci a mézre.
2022. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
A hálószobában szub vagyok de az életben szeretem ha kedvesek, gyengédek, figyelmesek és engem is teljes értékű nőként kezelnek. Ugyanolyan vagyok mint bárki más.
2022. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

14

De ha szexen kivül nem vagy behódoló akkor te egy nagy színésznő vagy. A pasas is hol dominánsz hol pedig nyuszifül? Sose értem az ilyen mű "divat" szubokat.

2022. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%
Igen, de olyat kell keresni aki ízig-vérig szub. Ugyanis nem ér véget az ágyban a szolgálat.
2022. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%
Miből áll még a szolgálat?
2022. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan hogy a szobába belépve a küszöb előtt amazon vagyok, azután szub. Ez egy életérzés. Nem kötelező szuboskodni, nem is erőszakolnám ki soha. De ha a nő saját maga mondja hogy ő szub, akkor vannak elvárásaim. Nincs olyan hogy dugáson kívül már okoskodni, pofázni akar bármibe is. Marad ott ahová való, ahogyan bemutatta saját magát. Ha szub akkor annak lesz tartva. Normál nőt tudok egyenrangúnak kezelni, szub nő attól szub hogy nem akar az lenni. Csak tengernyi nő van aki szubnak tartna magát de szart se tud arról mi az.
2022. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen egyetértek a 19-el. Attól senki nem lesz szub hogy alaposan leszop vagy könnyezve mélytorkoz. Ezt egy nem szub nő is megteszi ha épp olyan kedve van.

Sokan divatból használják a szub jelzőt, utalva hogy ő milyen különleges, aztán sehol semmi.

2022. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!